Istikbal therapy plus yatak

Kullanıyorum Beğen

Istikbal therapy plus yatak Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa istikbal therapy plus yatak yorum, istikbal therapy plus yatak hakkındaki yorumları incelemeleri, istikbal therapy plus yatak kullananların fikirlerini istikbal therapy plus yatak nedir? nasıldır? istikbal therapy plus yatak kullanan var mı? alınır mı? istikbal therapy plus yatak tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • istikbalin iddali oldugu diger markalara gore daha ekonomik olan ametist tasli modeli. icine gomulunen yumusak bir yatak. visco olmamasina ragmen cok konforlu bir yatak
  • istikbal ametist therapy plus yatak alarak istikballe uzun süren bir diyaloga girmiş bulunduk. bursa yalova yolu üzerindeki bayiden bize en yumusak yatagı göstermelerini istedik. ametist yatagı bize övdüler dogal taşlı pedli, al tarafı sert olabiliyor üst tarafı yumuşak, biz de inandık aldık. stokta olmadıgı için 40 gün sonra eve geldi. yatak aşırı sert oturunca neredeyse oynamıyordu hiç. belimize desteklemiyor istediğimiz aksine taş gibi bir yatakta uyanır olduk agrılarla, magazaya gittik tekrar test ettik, ordaki pufuduk yumuşak yatak bizde çok sert. satış danışmanı erdem servis kaydı açalım dedi, 10 güne servis geldi eşim evde yoktu ben tek anlattım durumu ordaki yatak teşhir diye yumuşak dediler, yumuşaklıgı deneyerek alıyoruz teşhir diye bir bahane olamaz,gittiler bikaç gün sonra aradılar bizi, üretimsel hata yok diye değişim olmamış . biz de bu hafta tekrar gittik , erdeme anlattık durumu , tekrar servis kaydı açalım bu sefer eşinizle birlikte güzelce anlatın durumu iade açsınlar değişelim dedi, pedi kaldırıp öyle anlatın sert oldugunu görsünler dedi, bizim burdan yapabilieceğimiz bişey yok ancak servis kaydının kararına göre değişiriz dediler. tamam dedik çıktık neyse iki gün sonra yani bu gün servis geldi. hacı takkeli bir abi. baktı yatagı baya elledi test etti. evet sert dediler. çıktı bir telefon görüşmesi yaptı. yatakta üretimsel bir hata yok diye yapılacak birşey yok, magazaya gidip söyleyin dedi. kişiye göre yumuşaklık değişir diye bir kılıf uydurmuşlar, müşteri memnuniyetiymiş hiç yok. servis magazaya magaza servise yolluyor. çocuk oyuncagımı bu insanın vaktinde çalıyorlar. sağlıgından ediyorlar verdiğimiz 1780 tl de çöp oldu. kolay kazanalıyor sanıyorlar herhalde bu kadar para. aradık ardından magazayı erdem izindeymiş yarın tekrar arıcaz. bırakmıcam bu işin peşini. heryerde paylaşacağım. bazıları da çok yumuşak çökme oldu diye şikayet etmiş, bizimki de çok sert. bu kadar şikayet varken hala nasıl üretip satabiliyorsunuz. yapamıyorsanız birakın zorlamayın. ayıptır yahu.
Etiketler :
Bu sayfayı ilgilenen arkadaşlarınla paylaş