Iphone 6s Yorumları

iphone 6s yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 2

Iphone 6s Yorumları

Bu sayfa iphone 6s yorum, iphone 6s hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, iphone 6s nedir? nasıldır? iphone 6s kullanan var mı? alınır mı? iphone 6s tavsiye eder misiniz? iphone 6s şikayetlerini ve iphone 6s sorularına cevaplar içerir.
7 Yorum
 • Iphone nun yakında tablete donecek son akıllı telefonu
  tarafından tarihinde
 • tarafından tarihinde
 • bir önceki modele göre en önemli yeniliği , apple'in saatinde de olan 3d touch, yani dokunma basıncına hassasiyet gelmiş, yani ekrana basış şiddetinize göre yeni menu açılıyor, şimdiden whatsapp, instagram, facebook uygulamalarını uyumlu hale getirdi. Bir diğer önemli özellik, sensorlerin surekli açık olması, bu sayede hey siri dediğinizde telefon uyanıyor ve istediğinizi yapıyor.
  tarafından tarihinde
 • arkadaş aldı telefonu ilk gün almış alet çok hoş güzel de abi taksitle telefon alıosn 24 aylığına değer mi bilemedim. ama arabada saate 70le giderken yavaş çekim modunda kamera açtık. izlediğimde inanamadım sanki araba duruyormuş gibi net çekmiş dışardaki görüntüleri sırf o özellik için bile alınabilir tabi paran varsa...
  tarafından tarihinde
 • Uzakdoğu'dan iphone 6s getirttim , fiyatı Türkiye'ye göre uygun ancak çok ucuz iphone alma beklentisi içinde olanlar için değil maalsef.
  tarafından tarihinde
 • Başka markalarla uğraşma tadını çıkar
  tarafından tarihinde
 • paranla rezil.olabildigin telefon. sogukta kapanir sicakta kapanir. sarji cok.gitmez. neymis iphone. kamerasi da oylr artik mukemmel degil. samsung da htc de lg de guzel kameralar yapiyor. apple in bundan sonra artik daha dikkatli olmasi gerekicek
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Iphone 6s Kullananlar : ironfist mocha
Iphone 6s Beğenenler : ironfist mocha