Hyundai i20

Hyundai i20 yorum, Hyundai i20 kullananlar
  • idare eder...
  • Mutlaka sense alınmalı. 2000 tl ye değer. Bir de eski i20yi yol tuturacağım diye taş gibi yapmışlardı. Bunda o hatadan vazgeçilmiş. Ama yol tutuşu hala iyi ve sdaha konforlu. Dizeli çook az yakıyor. Performansı da kesinlikle yeterli. Hyundai kaliteyi çok arttırdı. Rahatlıkla fiestayla kapışır.
  • Türkiye de üretiliyor
  • Sinifinin en iyi araci. İci ozellikle arkasi bu sinifa gore cok genis. 4kisi rahat tatile gittik. Klimasi cok cabuk sogutuyor
  • Teknoloji ne kadar hızlı gelişiyorsa otomboil dünyası da aynı hızda ilerliyor. Bundan 10 yıl önce küçük sınıf bir korelinin bu yeni i20 kadar pürüzsüz ve de sessiz sürüş sunabileceği donanımsal ve teknoloji olarak üst standartlarda bir otomobil üretebileceği akla hayale gelmezdi. i20 sürüşü iç genişliği konforu yol tutuşuyla sınıf standartlarını belirliyor desek abartmış olmayız. Araç hakkında çok pozitif konuştum diye trol falan sanmayın. Testlerini teknik özelliklerini yerli yabancı incelemelerini okursanız hak verirsiniz.

Hyundai i20 Kullananlar

Hyundai i20 Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Hyundai i20 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Hyundai i20 yorum, Hyundai i20 hakkındaki görüşleri incelemeleri, Hyundai i20 kullananların fikirlerini Hyundai i20 nedir? nasıldır? Hyundai i20 kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.