Hyundai i20 Yorumları

4 puan, 11 Yorum
Hyundai i20 yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 3

Hyundai i20 Yorumları

Bu sayfa Hyundai i20 yorum, Hyundai i20 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Hyundai i20 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Hyundai i20 kullanan var mı? 2016 hyundai i20,2015 hyundai i20,hyundai i20 dizel otomatik,hyundai i20 1.4 crdi otomatik alınır mı? Hyundai i20 tavsiye eder misiniz? Hyundai i20 şikayetlerini ve Hyundai i20 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 11 Yorum | 0 Soru
 • idare eder...
  tarihinde yorumladı.
 • Mutlaka sense alınmalı. 2000 tl ye değer. Bir de eski i20yi yol tuturacağım diye taş gibi yapmışlardı. Bunda o hatadan vazgeçilmiş. Ama yol tutuşu hala iyi ve sdaha konforlu. Dizeli çook az yakıyor. Performansı da kesinlikle yeterli. Hyundai kaliteyi çok arttırdı. Rahatlıkla fiestayla kapışır.
  tarihinde yorumladı.
 • Türkiye de üretiliyor
  tarihinde yorumladı.
 • Sinifinin en iyi araci. İci ozellikle arkasi bu sinifa gore cok genis. 4kisi rahat tatile gittik. Klimasi cok cabuk sogutuyor
  tarihinde yorumladı.
 • Teknoloji ne kadar hızlı gelişiyorsa otomboil dünyası da aynı hızda ilerliyor. Bundan 10 yıl önce küçük sınıf bir korelinin bu yeni i20 kadar pürüzsüz ve de sessiz sürüş sunabileceği donanımsal ve teknoloji olarak üst standartlarda bir otomobil üretebileceği akla hayale gelmezdi. i20 sürüşü iç genişliği konforu yol tutuşuyla sınıf standartlarını belirliyor desek abartmış olmayız. Araç hakkında çok pozitif konuştum diye trol falan sanmayın. Testlerini teknik özelliklerini yerli yabancı incelemelerini okursanız hak verirsiniz.
  tarihinde yorumladı.
 • yeni i20'nin C hatta d segmenti kalitesinde iç mekan malzemesi var.
  tarihinde yorumladı.
 • Şaşılacak özellikleri var. Direksyon hem derinlik hem yükseklik ayarlı mesela bu sınıfta zor bulunan özellik. Kumanda kontrolleri çok şık ve dokunma ve çalışma hissi tokluğu bir koreliden

  çok bir alman otomobili gibi. Boyutları da b segmetinin sınırlarında ve en uzun dingil mesafesine sahip. Dolayısıyla iç mekanı da c segmentine yaklaşmış durumda. Bagaj da 300 litre ile c

  segmentine daha yakın duruyor.Motor(1.2 dvvti) çok sessiz ve çekişi 84hp ile gayet yeterli. Sanırım lpg takılması maliyetli motorlardan ama lpg ihtiyacı hisseilmeyen ekonomi odaklı bi makina. Sakin kullanımda şehir içi 6 litre. Şehir dışı 4.5 ila 5 litre arası yakıyor.
  tarihinde yorumladı.
 • Yeni aracıma kavuştum. Öncelikle daha iyileri sizlerin olsun. Hyundai çok çok kaliteli bir üretim yapmış. Aracın işçiliği malzeme seçimi motoru zamanın ilerisinde tasarlanmış. Motordan başlayayım. Çok sessiz devirlenmeye açık ve çok az yakıyor. Bu arada BRC simit takılı 1.2 modeli var. Şehir içi kullanımda 5,6 – 6.6 litre arası yakıyor. Daha üstüne çıkamadım. Gerçek bir ekonomist. Şu an fiyatına göre alınabilecek en mantıklı araç bence. BRC simit tüple 40 tl ile Ankara şehir içi (lpg 2.33) 250-300km rota ve trafiğe göre gidişi var. Üstelik küçük sınıfla alakası olmayan bir iç genişliği ve sessizliği var.
  tarihinde yorumladı.
 • Otopark güzel bir test yayınlamış. kesinlikle çok atik bir araç
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Fiyat performans açısından çok başarılı bir araç
  tarihinde yorumladı.
 • 3 / 5
  vosvagen polodan sonra takoz gibi geldi. sert ve ses alıyor. Polodan tek artısı büyük aynaları ve görüş açısı ile yola hakimsiniz.
  tarihinde yorumladı.