Hyundai i10

Hyundai i10 yorum, Hyundai i10 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Hyundai i10 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Hyundai i10 yorum, Hyundai i10 hakkındaki yorumları incelemeleri, Hyundai i10 kullananların fikirlerini Hyundai i10 nedir? nasıldır? Hyundai i10 kullanan var mı? alınır mı? Hyundai i10 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
8 Yorum
 • hyndai kendi sınıfında yine başarılı bir ürün ortaya koymuş
 • Açık ara sınıf birincisi. Özellikle ön koltuklardaki yaşam alanı üst sınıf. konsoldaki işçilik ve tasarım üst sınıf. plastik kalitesi çok iyi. 190 boyundaki bir kişi aracı çok rahat bir şekilde kullanabilir. Tam bir şehir içi aracı. park manevrası dönüş çapı direksyon hafifliği yakıt tüketimi ve genelde 1-2 kişilik şehir içi kullanımlardaki yüksek konforu aracı çok alınabilir yapıyor.
 • hyundai i 10 yhakkında sorular geliyor. Hyundai i10 çekişi nasıl? Hyundai i10 ne kadar yakıyor? i10 0-100 14 küsür sn ama gerçekte çok daha atik hissettiriyor. Çünkü kısa oranlı şanzıman şehir içinde büyük ataklık sağlıyor. An hızlanma tepkileri çok iyi. i10 Şehir içi yakıt tüketimi da 6litre civarı ne çok fazla ne aşağı.
 • İlk i10'ların 4ileri otomatik 1.2 sini yıllarca kullandım. Belki yenisi az yakıyordur ama benim araç şehir içi 8 litrenin aşağısına inmiyordu. Çok zorlasam ve sıkışık bie olsa 10 litrenin de üstüne çıkmıyordu. yani boyu küçük deyip aldanmamak lazım eski nesil 4 ileri tork konvertörlü şanzımanın ve torksuz motorum gaz açlığından dolayı bu araç yakıyor. Ama en iyi a segmenti araç olmasını engellemez bunlar. Çünkü rakipleri bu kadar olgun değil içi geniş. Bgajı sınıfına göre geniş. Malzemesi işçiliği gayet iyi. Bendeki elite olduğundan donanımı da çok zengindi. yokuş desteği,abs,esp, ani fren basıncı sistemi vs... hepsi var.Kliması gayet güçlü ama uzun yolda klima açık sollama yapmak baya heyecanlı oluyor. Ama frenleri muhteşem. Bu sınıfta hatta b segmentinde bile arkalar disk pek rastlanmaz. Şehir içinde ise dönüş çapı direkyon hafifliği görüş açıları vs... çok çok iyi zaten kullanım amacınız da şehir içiyse lpgli bi şekilde bu araç sizi çok rahat ettirir.
 • Makyajlı versyonu ile
  Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi,
  Ön Çarpışma Uyarı Sistemi,
  7 inç dokunmatik ekranlı navigasyonlu multimedya sistemi
  6 havayastığı gibi sınıfında ilk ve tek olan
  ayrıcalıklı donanımlara kavuşan mini mini araba.
 • Yeni i10 diye haberleri çok çıkıyor yeni falan değil donanım ve ufak tasarım farkları var sadece.

 • Bir ay önce sıfır km fabrika lpg li Hyundai i10 aldım. 3. Haftasında 1300 km de şanzıman yağ kaçağından yolda kaldım. Çekici ile maslak servise götürdük tamir edildi. Tamirden bir hafta sonra tekrar aynı arızadan 2. Kez yolda mahsur kaldım. Hyundai Maslak Servisi Üretim hatalı olan direksiyon ve vitese tamirler esnasında benden habersiz müdehale ediyor. Bu esnada maslak servis direksiyon sistemini 2 kez komple değiştiriyor. Amaç aracın ayıbını farkettirmeden düzeltmek. Malesef Ayıp ve hata düzeltilemeyip daha bozuk bir durumda teslim edilmiştir. Sonrasında direksiyondan dolayı iki kez büyük kaza tehlikesi atlattım. Malesef Hyundai yetkilileri yağ keçesi dışında hiçbirşeye müdehale edilmedi yalanı ile müşteriye aptal muamelesi yapıyor. Hyundai Assan seni kanunlara saygılı davranmaya ve ticari ahlaka uygun hareket etmeye davet ediyorum. Ayrıca ilk günden beri farlar su alıyor, buhar yapıyor. Satmış olduğunuz Üretim hatalı ve ayıplı malı geri iade etmek istiyorum. Gereğini yapınız.
 • Yol tutuşu tedirginlik verici sekme yapıyor ve yoldan atacak gibi hissiyatı var. Uzun yolda riskli.