Hürriyet Yorumları

Hürriyet yorumları
Kullanıyorum Beğen

Hürriyet Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Hürriyet yorum, Hürriyet hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Hürriyet nedir? nasıldır? Hürriyet kullanan var mı? alınır mı? Hürriyet tavsiye eder misiniz? Hürriyet şikayetlerini ve Hürriyet sorularına cevaplar içerir.
Hürriyet için İlk Yorum Yazan Sen Ol
Hürriyet için kullananlar daha yorum yazmamış. Kullanıyorsan sen de tecrübelerini bizimle paylaşabilir veya Hürriyet için kullananlara soru sorabilirsin.
0 Yorum

Son Kullanıcı Yorumları

 • milliyet.com.tr yorumları
  Tüm haber siteleri aynı oldu ya azcık son dakika haberi azcık futbol azcık da şu manken yok dedirtti tarzı haberler tamamdır. Amaç kaliteli yayın yapmak değil insanları aptallaştırıp bolca sitede tutmak. Herşeye yayın yasağı getiriyoruz ama bu sitelere bir denetleme olmuyor maalesef.
  isimsiz
 • tv8 yorumları
  genelde eglence ve gülme amaçlı programlar barındıran. çok fazla ders eğitim içeriği verme gibi bir amacı olmayan tv kanalı. sadece ülkemizde değil tüm dünyada bu tarz kanal ve programlar daha çok prim yapıyor...
  reis68
 • milliyet.com.tr yorumları
  Milliyet gazetesinin web sitesi. haber sitelerinin standart formatlarından farklı olmayan bol reklamlı ve flaşlı artık değişmesi gereken bir dizayna sahip. spor haberleri neden skorer adı altında bilmiyorum ama her skorer tv videosundaki reklamlardan artık birşey izleyesim gelmiyor.
  sismolog
 • tv8 yorumları
  İngiltere Premier Lig'de bu haftanın en önemli karşılaşmasını Acun Alıcalı'nın satın aldığı TV8 yayınlayacak. ŞİFRESİZ YAYIN Pazar günü şampiyonluğun en büyük adaylarından Manchester City ile Chelsea, Etihad Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Saat 18:00'de başlayacak bu karşılaşma da...
  papa
 • tv8 yorumları
  acun ilicali tv kanali
  ironfist
 • sözcü gazetesi yorumları
  tarafsız gerçek haberleri ve değerli yorumcuları ile güvenilir bir gazete ,
  YD55
 • sözcü gazetesi yorumları
  bu gazeteyi seviyoruz.yayın hayatında başarılar....
  sunauzun
 • Radikal Gazetesi yorumları
  dnr dan kitap aldım yanında radikal gazetesi hediye ettiler :)
  anonim