Hp pavilion-dv5-serisi kullananlar Yorumları

Kullanıyorum Beğen

Hp pavilion-dv5-serisi kullananlar Kullananlar

Bu sayfa hp pavilion-dv5-serisi kullananlar kullananlar tarafından girilen hp pavilion-dv5-serisi kullananlar yorum, hp pavilion-dv5-serisi kullananlar incelemesi, hp pavilion-dv5-serisi kullananlar kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, hp pavilion-dv5-serisi kullananlar nedir? nasıldır? özellikleri nedir? hp pavilion-dv5-serisi kullananlar kullanan var mı? alınır mı? hp pavilion-dv5-serisi kullananlar tavsiye eder misiniz? hp pavilion-dv5-serisi kullananlar şikayetleri ve hp pavilion-dv5-serisi kullananlar soruları içerir.
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
  • hp dv5 serisi bir laptopum var, yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. performans olarak, ve tasarım olarak çok memnunum. bilgisayar mühendisi olduğum için çok fazla zamanım bilgisayar başında geçiyor. en büyük sıkıntım ısınma problemi. çok fazla ısınıyor :( ama dv6 serisi bir ürün kardeşimde var, ısınma probleminden eser yok. ama ben alırken bu seri çok pahalıydı malesef. hp fiyat olarak bir çok markadan daha uygun ve kaliteli. tavsiye ederim. sadece düşündüğünüz ürünün bir kullanıcı yorumlarına bakarsanız ısınma sorunu olmayan, ihtiyacınıza uygun bir ürünü çok rahat bulabilirsiniz.
    sevgisahin 2011-01-05 tarihinde yorumladı.
  • ısınma sorunu çoğu hp de var . sırf bu yüzden baya bir pazar kaybetti hp , asus ve dell lerin önünü açtı bu hatasıyla. servis konusunda da çok iyi değil hp. bir sonraki notebookunu dell almanı tavsiye ederim.
    bonanza 2011-01-05 tarihinde yorumladı.
  • umarım uzun bir süre daha almam yeni bilgisayar ama düşünebilirim. sağol tavsiyen için.
    sevgisahin 2011-01-07 tarihinde yorumladı.

Hp pavilion-dv5-serisi kullananlar için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle