Honda Shuttle

Honda Shuttle yorum, Honda Shuttle kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Honda Shuttle Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Honda Shuttle yorum, Honda Shuttle hakkındaki yorumları incelemeleri, Honda Shuttle kullananların fikirlerini Honda Shuttle nedir? nasıldır? Honda Shuttle kullanan var mı? alınır mı? Honda Shuttle tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Sahibinden de ikinci el 2001 modelleri falan gayet uygun fiyata var. 2.2 beniznli ve tüplü genelde. Vergisi yakıtı sanıldığı kadar çok değilmiş. Honda Shuttle kullanan biri varsa yorum yazsın lütfen.
  • Ben uzun yillardan beri kullanıyorum.fiyat performans açısından rakibi yok.150.000 tl lik arabalar kadar konforlu.kullanım olarak çok ferah.açıkçası bir audi golf veya opel gibi araçlara bindiğimde kendimi sıkışmış hatta bunalmış hissinde buluyorum.
  • Yakıt konusuna gelirsek 2000_2500 devir arası 25 krs/km.lpg..bu araba gerçekten çok sağlam.amerika için üretilmiş ,kesinlikle tofascilar renocular için bir araba değildir.gerçek konfor ve sürüş keyfi vardır.otomobil değil araba diye bir söz vardır ya.shuttle için bunu diyebilirim.gunumuz kullan at otolarindan değil..tabiki yerli arabalar kadar parçası ucuz değil ama değişen parçasının ömrü en az 5 kat fazla.
  • Merhaba 1998 mod ve 2.3 motorlu olanlarda yedek parça temini hususunda bilgisi olanlar paylaşırsa menmun olurum.
  • Yürüyen ve motor Türkyie'de bulunuyor. Sıkıntı yok zaten accrod ya da civic ile ortak parçalar %90'ı. Kaporta, camlar, aksesuarlar için ebay işe yarıyor. Ya da servisten isteteceksiniz.
    Araç çok kaliteli bir Japon içi aşırı geniş, motoru bildiğimiz sağlam Honda motoru bakımı aksatılmadıysa 200bin kilometreler daha yeni sayılır bu motora.
    isimsiz 21-12-2016