Honda Shuttle

Honda Shuttle yorum, Honda Shuttle kullananlar
  • Sahibinden de ikinci el 2001 modelleri falan gayet uygun fiyata var. 2.2 beniznli ve tüplü genelde. Vergisi yakıtı sanıldığı kadar çok değilmiş. Honda Shuttle kullanan biri varsa yorum yazsın lütfen.
  • Ben uzun yillardan beri kullanıyorum.fiyat performans açısından rakibi yok.150.000 tl lik arabalar kadar konforlu.kullanım olarak çok ferah.açıkçası bir audi golf veya opel gibi araçlara bindiğimde kendimi sıkışmış hatta bunalmış hissinde buluyorum.
  • Yakıt konusuna gelirsek 2000_2500 devir arası 25 krs/km.lpg..bu araba gerçekten çok sağlam.amerika için üretilmiş ,kesinlikle tofascilar renocular için bir araba değildir.gerçek konfor ve sürüş keyfi vardır.otomobil değil araba diye bir söz vardır ya.shuttle için bunu diyebilirim.gunumuz kullan at otolarindan değil..tabiki yerli arabalar kadar parçası ucuz değil ama değişen parçasının ömrü en az 5 kat fazla.
  • Merhaba 1998 mod ve 2.3 motorlu olanlarda yedek parça temini hususunda bilgisi olanlar paylaşırsa menmun olurum.

Honda Shuttle Beğenen Kullanıcılar

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Honda Shuttle Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Honda Shuttle yorum, Honda Shuttle hakkındaki görüşleri incelemeleri, Honda Shuttle kullananların fikirlerini Honda Shuttle nedir? nasıldır? Honda Shuttle kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.