Honda Shuttle Yorumları

Honda Shuttle yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Honda Shuttle Yorumları

Bu sayfa Honda Shuttle yorum, Honda Shuttle hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Honda Shuttle nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Honda Shuttle kullanan var mı? alınır mı? Honda Shuttle tavsiye eder misiniz? Honda Shuttle şikayetlerini ve Honda Shuttle sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Sahibinden de ikinci el 2001 modelleri falan gayet uygun fiyata var. 2.2 beniznli ve tüplü genelde. Vergisi yakıtı sanıldığı kadar çok değilmiş. Honda Shuttle kullanan biri varsa yorum yazsın lütfen.
  tarihinde yorumladı.
 • Ben uzun yillardan beri kullanıyorum.fiyat performans açısından rakibi yok.150.000 tl lik arabalar kadar konforlu.kullanım olarak çok ferah.açıkçası bir audi golf veya opel gibi araçlara bindiğimde kendimi sıkışmış hatta bunalmış hissinde buluyorum.
  tarihinde yorumladı.
 • Yakıt konusuna gelirsek 2000_2500 devir arası 25 krs/km.lpg..bu araba gerçekten çok sağlam.amerika için üretilmiş ,kesinlikle tofascilar renocular için bir araba değildir.gerçek konfor ve sürüş keyfi vardır.otomobil değil araba diye bir söz vardır ya.shuttle için bunu diyebilirim.gunumuz kullan at otolarindan değil..tabiki yerli arabalar kadar parçası ucuz değil ama değişen parçasının ömrü en az 5 kat fazla.
  tarihinde yorumladı.
 • Merhaba 1998 mod ve 2.3 motorlu olanlarda yedek parça temini hususunda bilgisi olanlar paylaşırsa menmun olurum.
  tarihinde yorumladı.
 • Yürüyen ve motor Türkyie'de bulunuyor. Sıkıntı yok zaten accrod ya da civic ile ortak parçalar %90'ı. Kaporta, camlar, aksesuarlar için ebay işe yarıyor. Ya da servisten isteteceksiniz.
  Araç çok kaliteli bir Japon içi aşırı geniş, motoru bildiğimiz sağlam Honda motoru bakımı aksatılmadıysa 200bin kilometreler daha yeni sayılır bu motora.
  isimsiz 2016-12-21 tarihinde cevapladı