Honda CR-Z

Honda CR-Z yorum, Honda CR-Z yorumları
Kullanıyorum Beğen

Honda CR-Z Yorumları

Bu sayfa Honda CR-Z yorum, Honda CR-Z hakkındaki yorumları incelemeleri, Honda CR-Z kullananlar, değerlendirmeleri Honda CR-Z nedir? nasıldır? Honda CR-Z kullanan var mı? honda crz,2015 honda crz,2016 honda crz,2016 honda cr-z alınır mı? Honda CR-Z tavsiye eder misiniz? Honda CR-Z şikayetlerini ve Honda CR-Z sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Özetle kullanması çok keyifli bir araç. Üstelik ilk hybrid araçlardan. Kimse pek bilmez 14 hp lik elektrik motoru benzinli motoru destekler. 14hp az gelmesin elektrikli motorun 75nm olan torku her daim devrede ve sürekli patinajla kalkan bir araç.
    yakıt tüketimi extra torktan dolayı şehir içi 6 ya kadar düşebiliyor.
    kötü yönleri sert bir sürüşü var ama sportif açıdan avantaj. asıl negatif tarafı arka koltuklar sanki sadece küçük çocuklar otursun diye yapılmış. yetişkinlerin kullanması imkansız.
    isimsiz 18-08-2017 17:01:13
  • Gerçek bir spor otomobil kullanmak istiyor ve türkiye gibi bir ülkede yakıt fiyatları sizi korkutuyorsa bu ara biçilmiş kaftan. Ortalama Sakin kullanımda 6 Litre Spor modda devamlı sert kullanınca 8 in üzerini göremedim. Ve yol tutuşu mükemmel.
    isimsiz 24-01-2018 11:56:56