Honda CR-Z Yorumları

Honda CR-Z yorumları
Kullanıyorum Beğen

Honda CR-Z Kullananlar

Bu sayfa Honda CR-Z kullananlar tarafından girilen Honda CR-Z yorum, Honda CR-Z incelemesi, Honda CR-Z kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Honda CR-Z nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Honda CR-Z kullanan var mı? honda crz,2015 honda crz,2016 honda crz,2016 honda cr-z alınır mı? Honda CR-Z tavsiye eder misiniz? Honda CR-Z şikayetleri ve Honda CR-Z soruları içerir.

Honda CR-Z için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Özetle kullanması çok keyifli bir araç. Üstelik ilk hybrid araçlardan. Kimse pek bilmez 14 hp lik elektrik motoru benzinli motoru destekler. 14hp az gelmesin elektrikli motorun 75nm olan torku her daim devrede ve sürekli patinajla kalkan bir araç.
    yakıt tüketimi extra torktan dolayı şehir içi 6 ya kadar düşebiliyor.
    kötü yönleri sert bir sürüşü var ama sportif açıdan avantaj. asıl negatif tarafı arka koltuklar sanki sadece küçük çocuklar otursun diye yapılmış. yetişkinlerin kullanması imkansız.
    isimsiz 2017-08-18 tarihinde yorumladı.
  • Gerçek bir spor otomobil kullanmak istiyor ve türkiye gibi bir ülkede yakıt fiyatları sizi korkutuyorsa bu ara biçilmiş kaftan. Ortalama Sakin kullanımda 6 Litre Spor modda devamlı sert kullanınca 8 in üzerini göremedim. Ve yol tutuşu mükemmel.
    isimsiz 2018-01-24 tarihinde yorumladı.