Honda CR-Z Yorumları

2
2 Yorum
Honda CR-Z yorumları
Kullanıyorum Beğen Satıyorum

Honda CR-Z için sen kaç puan verirsin? neden?

Honda CR-Z Kullananlar

Bu sayfa Honda CR-Z kullananlar tarafından girilen Honda CR-Z yorum, incelemesi, tavsiyeleri Honda CR-Z kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Honda CR-Z yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? Honda CR-Z nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Honda CR-Z kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Honda CR-Z şikayetlerini ve sorularını içerir.

Honda CR-Z Kullanıcı Yorumları

 • incognito • 18-08-2017
  2673 203 1298
  Özetle kullanması çok keyifli bir araç. Üstelik ilk hybrid araçlardan. Kimse pek bilmez 14 hp lik elektrik motoru benzinli motoru destekler. 14hp az gelmesin elektrikli motorun 75nm olan torku her daim devrede ve sürekli patinajla kalkan bir araç.
  yakıt tüketimi extra torktan dolayı şehir içi 6 ya kadar düşebiliyor.
  kötü yönleri sert bir sürüşü var ama sportif açıdan avantaj. asıl negatif tarafı arka koltuklar sanki sadece küçük çocuklar otursun diye yapılmış. yetişkinlerin kullanması imkansız.
 • incognito • 24-01-2018
  2673 203 1298
  Gerçek bir spor otomobil kullanmak istiyor ve türkiye gibi bir ülkede yakıt fiyatları sizi korkutuyorsa bu ara biçilmiş kaftan. Ortalama Sakin kullanımda 6 Litre Spor modda devamlı sert kullanınca 8 in üzerini göremedim. Ve yol tutuşu mükemmel.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla