Honda Civic 7. Nesil Yorumları

Honda Civic 7. Nesil yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Honda Civic 7. Nesil Yorumları

Bu sayfa Honda Civic 7. Nesil yorum, Honda Civic 7. Nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Honda Civic 7. Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Honda Civic 7. Nesil kullanan var mı? alınır mı? Honda Civic 7. Nesil tavsiye eder misiniz? Honda Civic 7. Nesil şikayetlerini ve Honda Civic 7. Nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Önceki neslin 120 hplik gücü biraz düşmüş gözükse de yeni güç tork eğrisi tam tersi bir performans artısı hissettiriyor. Sürüşü klasik Honda, yumuşak pedallar yumuşak direksyon. Pürüzsüz ve yumuşak sürüş keyfi...
    tarihinde yorumladı.
  • wolksvagenden civice geçince bolca rüzgar ve yol sesi olduğunu duyuyorsunuz ama işin garibi hemen alışıyor insan ve sessiz bile gelmeye başlıyor zamanla farklı bir yalıtım hissi var. Sürüşü 2002 golften daha keyifli motoru daha iyi yakıtı bi tık daha iyi üst devirleri çok keyif veriyor. İçi daha geniş. iç mekandaki malzeme kalitesi golften düşük golfte her detay işçilikli ve 2002 olmasına rağmen herşey yerli yerinde ve sorunsuz çalışıyordu bu biraz daha yıpranmış durumda ama kullanımdan da farkeder tabi. Genel olarak Golf'den daha keyifli ve geniş bir araç.Ama kalite olarak biraz zayıf.
    tarihinde yorumladı.