Google plus

google plus yorum, google plus kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Google plus Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa google plus yorum, google plus hakkındaki yorumları incelemeleri, google plus kullananların fikirlerini google plus nedir? nasıldır? google plus kullanan var mı? alınır mı? google plus tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • facebook ve twitter arası followerlarına facebook gibi içerikli şeyler iletebildiğin ama yine de kim kimin circle ında tam olarak çözemediğim arayüzü bana ters gelen sosyal iletişim şeysi. altavistayı google.com la hotmaili gmail le iosu android le sallayan ve uzun vadede hep kazanan google ileride facebooku tamamen ortadan kaldırabilir. ayrıca firmalara verdiği özel hizmetlerle microsoftun office programlarına da drive dan ulaşılan programlarıyla da göz dikmiş durumda.
  • Hakkaten slaytlar dökümanlar tablolar vs... ile office in pabucunu dama atacak. Üstelik her yerden ulaşabilmeniz çok kullanışlı.
  • Fotoğraflar özelliği. Otomatik yedekleme ve 16gn alanıyla beni şaşırtmıştır. Nitekim cep ile çektiğim fotoları kaydetmiş. Sonra yurtdışından coook ucuza aldım diye sevindiğim hafıza kartim bozulunca beni yedekledigi fotolarınla mutlu etmiştir.
  • 15gb yazacaktim