GITTIGIDIYOR.COM

Kullanıyorum 1 Beğen

Gittigidiyor.com Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa gittigidiyor.com yorum, gittigidiyor.com hakkındaki yorumları incelemeleri, gittigidiyor.com kullananların fikirlerini gittigidiyor.com nedir? nasıldır? gittigidiyor.com kullanan var mı? alınır mı? gittigidiyor.com tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Öğleden sonra sipariş verdiğim dumbell ler 1 gün sonra elimdeydi.. üsteklik kapıda ödemeyle aldım ve hizmetten de memnun kaldım. Tavsiye ederim.
  • ben gittigidiyor dan blender ve kazanlı ütü aldım. hatta alırken de çok tereddüte düştüm sanki o ürünler sıfır gelmiyormuş gibi hissederdim. Ama iki ürün de çok hızlı geldi ve bir sıkıntı yoktu. Hızlı hizmetlerinden memnun kaldım diyebilirim. Bir de şöyle bir şey var. Siteleri çok kullanışlı yani ürün görselleri büyük. almak istediğiniz ürünü çok rahat detaylarıyla inceleyebiliyor ve yorumlarına bakabiliyorsunuz. Showroom gezmeye vakti olmayanlar için büyük fırsat
  • açıldığı günden beri hiç populeritesi düşmeyen site
  • Mağaza mağaza gezip boş yere sefil olmamam gerektiğini öğreten site. Çok da hızlı geliyor siparişler. güzel yani.. kullanın kullandırın.