FORD MONDEO MK5

Ford Mondeo mk5 yorum, Ford Mondeo mk5 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Ford Mondeo mk5 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Mondeo mk5 yorum, Ford Mondeo mk5 hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Mondeo mk5 kullananların fikirlerini Ford Mondeo mk5 nedir? nasıldır? Ford Mondeo mk5 kullanan var mı? alınır mı? Ford Mondeo mk5 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • 6 ileri otomatiği çok yavaş. Tamam sarsıntısız ama azcık adam olsun. Bastımı da biraz hızlı tepki versin. Onun dışında gayet rafine iyi yalıtılmış. huzurlu kaliteli bir sürüşü var.
  • Bu Mondeo'nun Ford Avrupa Tasarım Müdürü Murat Güler'in döneminde tasarlanan bir araç olması sebebiyle ayrı bir önemi var.
    Tasarımı da gerçekten güçlü kaslı ve hırçın tarzıyla gayet şık.
  • Petrol istasyonun gidene kadar kendine hayran bıraktıran aracımız...(1.5 ecoboost 160hp otomatik) Şehir içi 14 litre ortalamamız var. Daha 6bin kilometrede 6 ileri otomatik bir araca göre bile fazla. Düşse düşse 13 olsun yine fazla.Fakaaaaaat, Yakıt haricinde İçinin tasarımı, geniş olması, hiç ses almaması, amortisörlerinin yumuşak ama virajlarda da yana çok az yatması, teknolojisi donanımı herşeyi kendine aşık ettiriyor. bastımı feci gidiyor. Biraz hızını alsın rakip tanımıyor. Zorlanmadan 235 yapmışlığımız var, yol olsa daha da gideri vardı. tüp takılıyorjmu bilmiyorum ama zaten takmayı düşünmüyoruz. Hem garanti olayı hem de güzelim araca kıyamayız hevesimiz geçsin o zaman belki düşünürüz.
  • sınıfının en karizmatik aracı