Ford Mondeo mk3 Yorumları

5 puan, 3 Yorum
Ford Mondeo mk3 yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 4

Ford Mondeo mk3 Yorumları

Bu sayfa Ford Mondeo mk3 yorum, Ford Mondeo mk3 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Ford Mondeo mk3 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Mondeo mk3 kullanan var mı? alınır mı? Ford Mondeo mk3 tavsiye eder misiniz? Ford Mondeo mk3 şikayetlerini ve Ford Mondeo mk3 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • Alıncaksa makyaj sonrası modeli tavsiye ederim. Hem dizeli hem benzinlisi çok iyi motorlar. Dizeli 130hp ama gidişi 160-170hp gibi hissettiriyor. Hele yazılılımla gerçekten çok canavar bi şey oluyor. Zaten altyapısı da hıza müsait bir araç. Yol tutuş zaten bildiğiniz mondeo style. Yola yapışıyor. O yıllardaki A4'den, Passattan kesinlikle ço daha iyi bir araç. İçi a4 den geniş. Virajda da a4 den çok daha keyifli. A4 de çok iyi tutuyor yolu ama mondeo bu esnada keyif de veriyor. Direksyonu daha canlı ve keskin. Bu arada yazılımla 165hp ve 390nm tork aldık. Kasa çok rahat bu güçleri kaldırabiliyor.Yazılım Turbo devrini arttırdığından yazılım öncesi turbo ve enjektör bakımı hatta eskidiyse turbo değişimi bile tavsiye ederim. Yazılımı 1000-1500tlye yaptırabilirsiniz. Lastik seçimi de 400 torka uygun biraz daha dar yanaklı bir inç büyük jantlı bir seçimle araca çok daha yarışçı bir kombinasyon sağlıyor. Özellikle frenler çok dehşet oluyor. 205-55-16 yerine 215-50-17 Continental Conti sport contact 5 tavsiye ederim. Düz boru, kat iptali, daha agresif yazılımlar ve 235lik lastikler ve spor yaylarla araç bildiğiniz pist aracına dönebilir. Mondeoda şasinin sınırları çok geniş. Kalkıp bunu 2005 passata yaparsan ilk virajda kafadan yol dışına çıkarsın.
  tarihinde yorumladı.
 • Yeni bir 2002 benzinli sahibi olarak Mondeo bambaşka. Otomobil buymuş dedirtiyor. Yola öyle bir oturuyor öyle güzel bi düz gidişi konforu ve yola yapışması varki anlatamam. Gidişi de çok iyi 2 viteste 20-30'la bile giderken gaza yüklendiğinizde sanki dizel gibi çok güçlü çekişi var. Performansı çok fazla bir motoru var. İlk yapacağım ön konsolda çizik çok internetten alüminyum kaplamalardan alıp takacağım herkese tavsiye ederim mondeo bambaşka. Her apartmana girerken kafamı çevirip daha araca tekrar bakmadan girmediğim olmadı.
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Tam otomatik Jatco şanzımanlısını almak lazım muhteşem bir şanzıman bir de makyajlı kasanın dizeli olacak tadından yenmez. Şanızman 330 torka bile çok güzel tepkiler veriyor sağlam ve konforlu. Chipe iyi yanıt veren motoru var. Rahatlıkla 180 beygir.
  tarihinde yorumladı.
 • Mrb bende aynı araç var 2007 .
  Yazılım konusunda bana yardımcı olurmusunuz chip yapsak araç nasıl olur
  isimsiz 2017-11-15 tarihinde cevapladı