Ford Kuga Yorumları

1 Yorum
Ford Kuga yorumları

Ford Kuga için sen kaç puan verirsin? neden?

Ford Kuga için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Ford Kuga ..... ? şeklinde sorunuz.

Ford Kuga Kullananlar

Bu sayfa Ford Kuga kullananlar tarafından girilen Ford Kuga yorum, incelemesi, tavsiyeleri Ford Kuga kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Ford Kuga nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Kuga kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Ford Kuga şikayetlerini ve sorularını içerir.

Ford Kuga Kullanıcı Yorumları

  • 2015 Selective cam tavanlı 1.5 150hp benzinliyi bir yıl kullandım.

    Eskisine göre özellikle daha sessiz olduğu hızlanınca farkediliyor. Yeni dikiz ayna tasarımı,büyük kapı fitilleri ve yatık ön camı ile rüzgar sesi epey azaltılmış. Konforu bildiğimiz Kuga yani çok iyi, yol tutuşu da özellikle uzun yolda muteşem gaz kesmeden girsem mi deyip hızla girdiğim virajlarda bile suv gibi hissettirmedi.

    1.6 ecoboost 150hp lik Kuga hem eco hem boost tabirlerinin hakkını verebiliyor. Ne çok yakıyor ne de yavaş kalıyor. Hatta hızlanması 150hpden çok daha iyi hissettiriyor. 0-100 10sn'nin hemen altı ve ortalama tüketimim sakin kullanımda ama şehir içinde 8.8 litre. Uzun yolda yol bilgisayarında 6 litrelerle seyehat etmek mümkün.Turbo araç olduğundan gazı kullanma tarzınız tüketimi çok etkiliyor. Maalesef bu araçta biraz gazı sakınarak kullanmanız gerekiyor. Yoksa 12-13 litre yakabiliyorsunuz. Açıkcası rakip değil ama Mercedes GLK 350cdi gibi dizel de olsa aşırı performanslı bir aractan biraz daha fazla yakıyor.(Onda ortalamam da 8.5 civarıydı) Tabi fiyat farkı çok fazla zaten dediğim gibi rakip değiller aslında.
    Mehmet_M | 24-10-2016