Ford Kuga

Ford Kuga yorumları

Ford Kuga Kullanıcı Yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • Mehmet_M 24-10-2016
    2015 Selective cam tavanlı 1.5 150hp benzinliyi bir yıl kullandım.

    Eskisine göre özellikle daha sessiz olduğu hızlanınca farkediliyor. Yeni dikiz ayna tasarımı,büyük kapı fitilleri ve yatık ön camı ile rüzgar sesi epey azaltılmış. Konforu bildiğimiz Kuga yani çok iyi, yol tutuşu da özellikle uzun yolda muteşem gaz kesmeden girsem mi deyip hızla girdiğim virajlarda bile suv gibi hissettirmedi.

    1.6 ecoboost 150hp lik Kuga hem eco hem boost tabirlerinin hakkını verebiliyor. Ne çok yakıyor ne de yavaş kalıyor. Hatta hızlanması 150hpden çok daha iyi hissettiriyor. 0-100 10sn'nin hemen altı ve ortalama tüketimim sakin kullanımda ama şehir içinde 8.8 litre. Uzun yolda yol bilgisayarında 6 litrelerle seyehat etmek mümkün.Turbo araç olduğundan gazı kullanma tarzınız tüketimi çok etkiliyor. Maalesef bu araçta biraz gazı sakınarak kullanmanız gerekiyor. Yoksa 12-13 litre yakabiliyorsunuz. Açıkcası rakip değil ama Mercedes GLK 350cdi gibi dizel de olsa aşırı performanslı bir aractan biraz daha fazla yakıyor.(Onda ortalamam da 8.5 civarıydı) Tabi fiyat farkı çok fazla zaten dediğim gibi rakip değiller aslında.
  • Teknisyen 03-12-2019
    2017 senesinden beri kullanıyorum, şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı. uzun yolda gayet rahat bir araç

Ford Kuga için puan ve görüşlerin neler?

Bu sayfa Ford Kuga kullananlar tarafından oluşturulan Ford Kuga yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Ford Kuga yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Ford Kuga nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Kuga kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Ford Kuga şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla