Ford Focus 1

Ford Focus 1 yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 3

Ford Focus 1 Yorumları

Bu sayfa Ford Focus 1 yorum, Ford Focus 1 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Ford Focus 1 nedir? nasıldır? Ford Focus 1 kullanan var mı? ilk kasa focus,ilk focus,99 focus,2000 focus,focus 1,ford focus 1.6 ghia alınır mı? Ford Focus 1 tavsiye eder misiniz? Ford Focus 1 şikayetlerini ve Ford Focus 1 sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
 • EFSANE... Fordun milenyum bombasi... Tam bir pazarlama dehasi. Ford'un gecmisten gelen basarili ama silik "yol tutus" sifatini yakalayip bunu parlatmasi ve de iyi bir kaliteyle desteklemesi focusun basarisinin en buyuk sebebi.
  Piyasaya ilk ciktigindaki havasi suruyormu, hayir ki bu da normal. Cunku klasik hataya Ford'da düştü. Belki daha kar ederim diye surucu otomobili ozelliklerinden ziyade kalite ve konfora yonelik gelisimler, Ford yetkilileri ne kadar inkar etse de ozellikle efsane yol tutusa bir miktar balta vurdu... Aslinda bu kacinilmaz di piyasadaki rekabete uymak icin artan hava yastiklari ve "gereksiz" konfor donanimlari Focusu ilk haline gore yaklasik min 100 150kg arttirdi. Ama hala sinifinin en iyi direksyonuna ve de yol tutusuna sahip...
  tarafından tarihinde
 • orta sınıf segment için şu anda fiyat performans açısından piyasanın en vazgeçilmez aracı
  tarafından tarihinde
 • 2003 model 2litre sedan Ghia sahibi olarak arabamı satmam. Bu özelliklerde bu keyifte bir araç şu an 100bin tl ben satsam 30 etmez...
  tarafından tarihinde
 • bence artık ford yeni isim çıkarsın yıllardır aynı isimden sıkıldık.
  tarafından tarihinde
 • İlk nesildeki Ghia nın jantlarına hastaydım. Bir de Focus'un ilk reklamlarına. Desree Got to be sanırım şarkı da çok iyiydi.
  tarafından tarihinde
 • 2012 powershift DSG'nin ford uyarlaması ama daha yavaşı. Yine çift kavrama ama performanstan biraz çalıyor. Yakıt tüketimi ise çok çok az artmış. Vites arttırma azaltma ne direkyondan ne de vitesi ileri geri ittirerek yapılabiliyor. Sadece vitesin üzerindeki düğmelerle yapılabiliyor. Play station oynar gibi... Çok Focus kullandım ama bu şanzımanı tat vermedi.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Ford Focus 1 Kullananlar : sismolog salih_Ayna muysal
Ford Focus 1 Beğenenler : kokoreç salih_Ayna muysal