Ford Focus 1 yorumları

Ford Focus 1 yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • elise111s 15-04-2015
  EFSANE... Fordun milenyum bombasi... Tam bir pazarlama dehasi. Ford'un gecmisten gelen basarili ama silik "yol tutus" sifatini yakalayip bunu parlatmasi ve de iyi bir kaliteyle desteklemesi focusun basarisinin en buyuk sebebi.
  Piyasaya ilk ciktigindaki havasi suruyormu, hayir ki bu da normal. Cunku klasik hataya Ford'da düştü. Belki daha kar ederim diye surucu otomobili ozelliklerinden ziyade kalite ve konfora yonelik gelisimler, Ford yetkilileri ne kadar inkar etse de ozellikle efsane yol tutusa bir miktar balta vurdu... Aslinda bu kacinilmaz di piyasadaki rekabete uymak icin artan hava yastiklari ve "gereksiz" konfor donanimlari Focusu ilk haline gore yaklasik min 100 150kg arttirdi. Ama hala sinifinin en iyi direksyonuna ve de yol tutusuna sahip...
 • ironfist 25-04-2015
  orta sınıf segment için şu anda fiyat performans açısından piyasanın en vazgeçilmez aracı
 • incognito 31-08-2016
  2003 model 2litre sedan Ghia sahibi olarak arabamı satmam. Bu özelliklerde bu keyifte bir araç şu an 100bin tl ben satsam 30 etmez...
 • incognito 31-08-2016
  bence artık ford yeni isim çıkarsın yıllardır aynı isimden sıkıldık.
 • incognito 31-08-2016
  İlk nesildeki Ghia nın jantlarına hastaydım. Bir de Focus'un ilk reklamlarına. Desree Got to be sanırım şarkı da çok iyiydi.
 • incognito 07-09-2016
  2012 powershift DSG'nin ford uyarlaması ama daha yavaşı. Yine çift kavrama ama performanstan biraz çalıyor. Yakıt tüketimi ise çok çok az artmış. Vites arttırma azaltma ne direkyondan ne de vitesi ileri geri ittirerek yapılabiliyor. Sadece vitesin üzerindeki düğmelerle yapılabiliyor. Play station oynar gibi... Çok Focus kullandım ama bu şanzımanı tat vermedi.

Ford Focus 1 yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Ford Focus 1 için soru sorulmamış.
Resim yükle

Ford Focus 1 ilanları

Ford Focus 1 için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Ford Focus 1 ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Ford Focus 1 kullananlar tarafından oluşturulan Ford Focus 1 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Ford Focus 1 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Ford Focus 1 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Focus 1 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Ford Focus 1 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla