Ford Fiesta ST MK6 Yorumları

Ford Fiesta ST MK6 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Fiesta ST MK6 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Fiesta ST MK6 yorum, Ford Fiesta ST MK6 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Ford Fiesta ST MK6 nedir? nasıldır? Ford Fiesta ST MK6 kullanan var mı? yeni fiesta st,en hızlı fiesta alınır mı? Ford Fiesta ST MK6 tavsiye eder misiniz? Ford Fiesta ST MK6 şikayetlerini ve Ford Fiesta ST MK6 sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
 • Uzun bir aradan sonra Türkiye'de de satışa çıkan ST bir Fiesta:) Çok çok başarılı bir hot hatch. Rakipleriyle olan karılaştırmalarda genelde zirvede yer aldı.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

 • Renault Clio 2 RS yorumları
  Çok sıkı!!! 172 hp ile aşırı keyif veriyor sesi muhteşem.Açık filtre ve direkt son susturucu ile hem uçuyor hem uçuruyor. Virajları zaten muhteşem ayrıca bir de trophy denen modlei var ki türkiyede bulsam kaçırmam. orjinalinden Bilstein Amortisörlerle geliyor al piste git hazır araç.
  isimsiz
 • Renault Clio 4 RS yorumları
  Trophy versyonunun sis farlarına dikkat. Fardan logo yapmışlar...
  elise111s
 • Ford Fiesta ST yorumları
  Evo arşivlerinden güzel bir kare
  elise111s
 • Ford Fiesta MK6 yorumları
  Tok ve güven veren bir sürüşü var. Ama içi biraz dar. Sınıfına göre iyidir belki ben d segmentinden sonra binince dar geldi sanırım boyum 185 sürücü koltuğunda sağ ayağım rahat etmedi. Bir de 1.4 68hp tat vermiyor. çekişi var ama tam gaz bile olsanız ağır ağır hızlanıyor.
  elise111s
 • Ford Focus 3 RS yorumları
  0-100km/s Fabrika verileri 4,6 sn. Gerçekte 5,4 sn Kış lastiği olması etkili sanırım.
  isimsiz
 • Peugeot 207 gti yorumları
  Superchips, air intike, headers ile 196 hp 299 nm tork veren aracım. Ayrıca ekleyeyim bu motor temel olarak RCZ R'ın 270hp veren motoruyla aynı motor.
  Toe
 • Peugeot 207 gti yorumları
  Eski pug'ların dinamikliği yok. Fazla ağır yumuşak başlı, turbonun güçlü ama keyifsiz yapısıyla tadı kaçmış bir gti. Zaten çok hızlı da değil. 0-100 8.1sn. Bu arada gti gelmedi TR'ye GT 1.6thp diye geçen 150 hp ile satıldı.
  isimsiz
 • Mini Cooper S yorumları
  Daha yeni kullanmaya başladık ama normal yollarda ve hızlarda şimdiye kadar viraj sınırını göremedik.Acayip tutunuyor. Sadece bir kere çok zorladığımızda arkası gelir gibi oldu normalde önden beklerdim ama kafa nereye ben oraya hesabı ön asfaltı hiç bırakmıyor.Gidişine diyecek yok zaten efsane çekiyor. Yakıt ise şehir...
  isimsiz
 • Ford Focus 3 RS yorumları
  Bu modla akıllı dört çeker sistemi gücü arka tekerleklere değişken oranlarda vererek yanlamayı kolaylaştırıp daha kontrollü hale getiriyor.
  elise111s
 • Ford Focus 3 RS yorumları
  Drift mode butonu olan araç. 4 çeker bu arada. Yani bu versyonu (fotoğraftaki)
  isimsiz
 • Volkswagen Golf Gti yorumları
  Clubsport S modeli , Civic Type-R, Megane Rs, Leon Cupra gibi rakiplerini Nurbergring'de geçerek zirveyi almış araç. Rekor denemesinden özet... Videodan bile özellikle ön tarafının tutunma isteği ve gücü anlaşılıyor.
  Feralso
 • Suzuki Swift 1.6 Sport yorumları
  Muhteşem spor araç. Toyota GT86'nın süpersporlar karşısında yaptığı şeyi. Cupralar, golf gti'lar, Focus RS'ler karşısında yapıyor. Yani düşük güçle etkili rekabet. Düşük güç dediğim de spor araçlara göre yoksa 134 beygir bu araç için gayet keyif veriyordur. Başarısının en büyük sebebi, üstün yol tutuş...
  cardanadam