Ford Fiesta MK7 Yorumları

5 puan, 6 Yorum
Ford Fiesta MK7 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Fiesta MK7 Yorumları

Bu sayfa Ford Fiesta MK7 yorum, Ford Fiesta MK7 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Ford Fiesta MK7 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Fiesta MK7 kullanan var mı? Yeni kasa ford fiesta,yeni fiesta,2018 fiesta,7.nesil fiesta,2017 fiesta,2017 yeni fiesta,2017 ford alınır mı? Ford Fiesta MK7 tavsiye eder misiniz? Ford Fiesta MK7 şikayetlerini ve Ford Fiesta MK7 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 6 Yorum | 0 Soru
 • 2017 Fiesta sanırım 2017 ortalarında satışa başlar. Çok daha uysal ve aerodinamik bir tasarımı var. Mk6'nın agresifliği yerini daha sempatik hatlara bırakmış. Sanırım içi ve bagajı da genişlemiş.İlk detaylı ön inceleme videosu 2 aralık 15 15'de yani şimdi Autocar tarafından yapıldı.
  tarihinde yorumladı.
 • Yeni fiesta'nın ilk fotoğrafları ve videoları gelmeye başladı.
  Fiesta mk7 2017


  Ford Fiesta MK7 kullanıcı yorumları resim
  tarihinde yorumladı.
 • Opsiyonel olarak Bang&Olufsen ses sistemi olan araç. Ama Türkiye'de bu opsiyonu koymazlar gibime geliyor.
  tarihinde yorumladı.
 • Yurt dışı incelemelerinde yeni motorlar, yol tutuş, iç mekan kalitesinden övgüyle bahsedilmiş. Tek eksisi üst donanım paketleriyle alındığında çok yükselen fiyat etiketiymiş. Özet olarak tamamen yenilenen çok teknolojik yenilikçi ve kaliteli bir Fiestayla karşı karşıyayız.
  tarihinde yorumladı.

 • Ford Fiesta MK7 kullanıcı yorumları resim

  8 hoparlörlü Bang Olufsenin ses kalitesi muhteşem. Ön konsol köşelerde yüksek frekanslı tweeterlar ortada Volvolarda sıkça gördüğümüz (fotoğraftaki ) Midrange yani orta frekanslı insan seslerine odaklı bir hoparlör, kapılarda 4 adet orta-alt frekanslı hoparlörler ve bagajda bir adet subwoofer....Toplam 675 wattlık keyif... Bu sınıfta bir ilk.
  tarihinde yorumladı.
 • Baslar gayet sıkı ve güçlü ama tizleri biraz parlak ve metalik. Çok dengeli bir frekans dağılımı yok. Standart sistemlere göre güçlü ve kaliteli ama yine de uzun süre dinlemeye pek gelmiyor.
  isimsiz 2017-08-15 tarihinde cevapladı
 • 5 / 5
  Sınıfının kalite sınırlarını zorlamış durumda. Tasarım eski dinamik nesle göre çok oturaklı bir hal almış. Hala sınıf lideri yol tutuşa sahip.
  +Teknoloji
  +Sınıfında öncü özelliklere sahip opsiyonları var
  +Sürüşü rafineleşmiş, yani tok ve sessiz
  -Dinamik hatları azalmış.
  -Opsiyonlar pahalı
  -Yeni İbiza ve gelecek yeni Polo güncel şasisiyle iç mekanı daha hacimli kullanabilmiş.
  tarihinde yorumladı.