Ford Fiesta MK6 Yorumları

Ford Fiesta MK6 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Ford Fiesta MK6 Yorumları

Bu sayfa Ford Fiesta MK6 yorum, Ford Fiesta MK6 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Ford Fiesta MK6 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Fiesta MK6 kullanan var mı? alınır mı? Ford Fiesta MK6 tavsiye eder misiniz? Ford Fiesta MK6 şikayetlerini ve Ford Fiesta MK6 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Önceki 5.Nesil Fiesta çok düz, 4.nesil Fiesta ise heyecansız bi tasarıma sahipti. 6.Nesil Fiesta tasarımıyla öne çıkabilen ilk Fiesta'dır ki bu da satışlarına yansıdı. Eski nesillerdeki gibi direksyonu keskin, hisli ve iyi yol tutuyor. Bu arada İngilterede bu nesil Fiesta 7.nesil olarak geçiyor. Ama Türkiye'de doğrusu 6.nesil Fiesta'dır.
  tarihinde yorumladı.
 • yıl 2016 tek kapı 140hp lik b segmenti hızlı bir otomobil.

  5ileri düz vites
  kampana arka frenler

  şaka gibi ama gerçek.

  Ford yeni fiesta red ile ilk kez 7 ileri manuel şanzıman sunacak deseler herhalde bu 5 ileri şanzımanı gördüğümden daha fazla şaşırmazdım.
  Forddan ricam redlerin arkasına 5 vites stickerı da eklesinler...

  Neyse 5 vitesi ve arkadaki kampanaları unutursak karşımızda çok iç açıcı bir tablo var. Muhteşem sürüş dinamikleri. Kampanaya rağmen güçlü frenleri,tasarımı yakıt tüketimi performansı fazlaca keyif veriyor.


  tarihinde yorumladı.
 • Bu bir aston martin ızgarası ve sen bir minik şehir arabasısın. Motoru çok mu ısınıyor?sen bir yarış arabası mısın? ne gerek var bu abartıya. Kopya ve abartı ızgarası yüzünden tipinden soğuduğum araç.
  tarihinde yorumladı.
 • Tok ve güven veren bir sürüşü var. Ama içi biraz dar. Sınıfına göre iyidir belki ben d segmentinden sonra binince dar geldi sanırım boyum 185 sürücü koltuğunda sağ ayağım rahat etmedi. Bir de 1.4 68hp tat vermiyor. çekişi var ama tam gaz bile olsanız ağır ağır hızlanıyor.
  tarihinde yorumladı.