Ford Fiesta MK5 Yorumları

Ford Fiesta MK5 yorumları
Kullanıyorum 4 Beğen 2

Ford Fiesta MK5 Yorumları

Bu sayfa Ford Fiesta MK5 yorum, Ford Fiesta MK5 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Ford Fiesta MK5 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Ford Fiesta MK5 kullanan var mı? alınır mı? Ford Fiesta MK5 tavsiye eder misiniz? Ford Fiesta MK5 şikayetlerini ve Ford Fiesta MK5 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • 2004 model 1.4 comfort benzinli modelini kullanıyorum.performans olarak orta derecede diyebilirim.lpg ile 4000 devirde 140 km hıza ulaşıyor 3000 devirde 110-120 arası ayrıca bu zamana kadar en fazla 170 i gördüm ancak daha fazlasını çok rahat yapar zaten bu hıza çıkmakta pek zorlanmadı araç.alt devirlerde birazcık zayıf kalsa da 3000 devirden sonra motor açılıyor resmen. yol tutuşu şaşırtıcı derecede başarılı bence ancak yüksek hızlarda biraz ses alıyor içeri o da b sınıfı bir araç için normal karşılanabilir.donanım olarak biraz zayıf mesela yol bilgisayarı bulunmuyor arka camlar manuel ama genel itibariyle malzeme kalitesi fiyatına göre iyi denilebilir şu sıralar 25.000-33.000 tl arasında temizliğine göre bu araçtan bulmak mümkün.sedan kullanıcılarına bagajı elbette küçük gelecektir ancak kendi sınıfında bagajı ve iç hacmi ferahlığı bence çok iyi. alt takımı dayanıklı parça fiyatları olarak üç aşağı beş yukarı aynıdır bence bu konu çok düşünülmemeli zira parçaların servis ömürleri uzun ve sorunsuz kullanım sağlıyor.kullanım olarak biraz sert ama bu serlik size yol tutuş olarak geri dönüyor.bu segment de alınabilecek en mantıklı araç bence.izlenimlerim şimdilik bu kadar kullandıkça yazmaya devam edeceğim.herkese hayırlı günler dilerim
    tarihinde yorumladı.
  • Fiesta 2008 kullanıyorum. 196 boy var ancak bu arabaya cok rahat sığıyorum. Mondeo 2015 e bile bu kadar rahat sigamadim. 50 beygirlik motoru ile 195 km hiz yaptim. Arac tam bir canavar tabi kullanmasini bilene. Alacaklara tavsiye ederim. Temiz bulabilirseniz uzun yillar binebilirsiniz.
    üye1622 2017-11-11 tarihinde cevapladı