Flixonase

flixonase yorum, flixonase yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 1

Flixonase Yorumları

Bu sayfa flixonase yorum, flixonase hakkındaki yorumları incelemeleri, flixonase kullananlar, değerlendirmeleri flixonase nedir? nasıldır? flixonase kullanan var mı? alınır mı? flixonase tavsiye eder misiniz? flixonase şikayetlerini ve flixonase sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
 • alerjik bünyeli insanlar için geliştirilmiş olan burun spreyi içinde kortizon içermesine rağmen özellikle mevsim geçişlerinde yaşadığınız burun tırnaklarına iyi geliyor
  papa 17-10-2014 21:32:15
 • Yıllarca sürekli burun tıkanıklığı ve akıntısı ile mücadele ettim çok uzun süre burun spreyleri ile nefes almaya çalıştım en sonunda Alerjik Rinit teşhisi koyan Dr. arkadaşım bu ilacı tavsiye etti ve kısa bir süre sonra normal hayata döndüm , kortizon içerdiği doğru ama çok az dozajda olduğu için ömürboyu kullanmakta bile sakınca yokmuş. 
  YD955 27-10-2014 00:58:08
 • Yıllardır alerji problemi çeken biriyim. gerek toz gerek bahar polenleri yaşam kalitemi gerçekten düşürüyor. ilaç kullanmamak için çok direndim odamdaki halıları kaldırdım, eşyaları azalttım ama yine de çözemedim. en son bir doktorum bana bu ilacı önerdi ilk hafta işe yaramadığını düşündüm ama sonraki haftalarda kesinlikle alerjik reaksiyonlarım azaldı. rahat nefes alabiliyorum uyku kalitem de arttı. kesinlikle faydasını gördüm diyebilirim.
  ironfist 23-04-2016 12:45:10
 • merhaba ;

  yaklaşık 2 yıl boyunca yaz kış demeden burun akıntısı , haliyle selpaksız gezmeme , toplu taşıma araçlarında hapşırma (en kötüsü ) sürekli sulanan gözler , gece burun açık uyusan bile geçe yarısı dolmuş bir burun yüzünden uykuyu bölme ve yaklaşık 40 dk burun temizleme ile uğraşmış bir insan olarak sinüslerimde sorun var sanıyordum , ve sadece iyi gelen otrivine idi. meğer o lanet olası otirivine Burun mukozasına daha da cok zarar vermiş , alerjik tepkiler daha da artmıştı, taa ki doktor alerjik teşhis koyana dek, Flixonase kullanmamı söyledi , ilk 3 gün pek düzelme yoktu, ama artık normal hayata geri döndüm, günde 1 pıst ve herşey yolunda .
  neden bu kadar bekledin derseniz, herşey UZMAN DOKTOR ... yüzünden burun eğriliğin var yok et var sinüslerin kurumuyor vs vs demesi beni amlyt yapmak istemesi yüzünden bu kdr bekledim. Meğer tamamiyle alerjiymiş .

  1 doktora bağlı kalmamalısınız.

  saygılarımla
  syber 05-05-2016 15:05:29
 • Bende 3 defa amilyat oldum bu burun polipleri ve tikanmasi yuzunden en son ameliyatmdan 3 yil gecti yine burnum tikandi poliplerden onunda sebebi rinit alarji olmam tekrar ameliyat karar vermeye calisirken patronum bana bu flixones damla olanini tavsiye etti artik dr ise yaramiyordu
  isimsiz 11-11-2016 09:17:30
 • yıllarda çözemediğim alerji sorunumu çözen ilaç.
  isimsiz 25-05-2017 17:49:48
Etiketler : Sağlık Alerji Sprey
Flixonase Kullananlar : papa sismolog
Flixonase Beğenenler : sismolog