Exwarts Yorumları

3 Yorum

Exwarts için sen kaç puan verirsin? neden?

Exwarts için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Exwarts ..... ? şeklinde sorunuz.

Exwarts Kullananlar

Bu sayfa exwarts kullananlar tarafından girilen exwarts yorum, incelemesi, tavsiyeleri exwarts kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, exwarts nedir? nasıldır? özellikleri nedir? exwarts kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? exwarts şikayetlerini ve sorularını içerir.

Exwarts Kullanıcı Yorumları

  • Ben yaklaşık 1 ay önce doktor tavsiyesiyle aldım sadece onu kullandım her gün söylendiği gibi. Bir yıl uğraştığım siğiller 8-10 gün içerisinde resmen yok oldu. Bi tane büyük bi tane orta boy ve 2 tane küçük siğilimi tamamen yok etti. Hafif bi kızarıklık kaldı ama gün geçtikçe geçiyor gibi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
    incognito | 24-05-2018
  • Öncelikle ürünü yapaıp bizlere sunanlara teşekkürler. Bende de eşimde de bu illet siğil vardı doktora gittik yaktı tekrar çıktı tekrar gittik dondurdu sonra yine tekrar çoğalarak çıktı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteden sipariş verdim. Açıkcası pek de ümitli değildim. Ama iyiki de sipariş vermişim. Almak isteyenler tereddüt etmesin bile. hem doktorlara o kadar çok para vermemiş olursunuz hem de kısa zamanda bu illet hastalıktan kurtulmuş olursunuz.
    incognito | 28-06-2019
  • Arkadaşlar ben 1 ay önce sipariş verdim bazı arkadaşların yorumu gibi ümitsiz ve boş yere amaçlı gördüm ama denemekden zarar çıkmaz dedim aldım. Bende çok fazla vardı yaktırsam bile hem çoğalan hem yaktırdığım kısımın tamamen yanmaması sonucu daha büyüyerek alttan tekrar çıkması inanın tam 4 seneden fazla bu lanetle savasıyorum. Kullandım direk beyazlaştı 2. 3. Gün derken karardı düşdü benimkiler büyük ve kalın olduğu için bazı siğillere 1 hafta arayla 2 kere kuallandım. Hepsi sonuç olarak düşdü son bir iki adet küçük olarak tekrar yeltenenler oldu hemen kökünden küçük olduğu için yok oldular resmen çok mutluyum yıllar uğraş yaktır daha çok çoğalsın ve yaktırmanın sonucu izler o izler yokmu onlarla da ayriyetten uğraş. Çok morelim bozukdu bunu yapandan müşteriye dağtandan allah razı olsun binlerce kez. Sizden ricam kuvvetli bir ilaç. Siğil harici çok kücük etrafa bulaştıysa peçeteyle silin tekrar yapın taki o siğilin tam ama tam üstüne kullanarak bos yere normal tene yansımasına gerek yok. Çok miniminnacık su damlası gibi siğilin üstünde dırması. Bile yetiyor. Sadece siğil noktanın üstü bu önemli notumu kaçırmayın bos yere normal teniniz kabuk balamasın. Tekrar Allah razı olsun exwarts…
    incognito | 28-06-2019