exwarts yorumları

Exwarts yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 24-05-2018
  Ben yaklaşık 1 ay önce doktor tavsiyesiyle aldım sadece onu kullandım her gün söylendiği gibi. Bir yıl uğraştığım siğiller 8-10 gün içerisinde resmen yok oldu. Bi tane büyük bi tane orta boy ve 2 tane küçük siğilimi tamamen yok etti. Hafif bi kızarıklık kaldı ama gün geçtikçe geçiyor gibi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • incognito 28-06-2019
  Öncelikle ürünü yapaıp bizlere sunanlara teşekkürler. Bende de eşimde de bu illet siğil vardı doktora gittik yaktı tekrar çıktı tekrar gittik dondurdu sonra yine tekrar çoğalarak çıktı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteden sipariş verdim. Açıkcası pek de ümitli değildim. Ama iyiki de sipariş vermişim. Almak isteyenler tereddüt etmesin bile. hem doktorlara o kadar çok para vermemiş olursunuz hem de kısa zamanda bu illet hastalıktan kurtulmuş olursunuz.
 • incognito 28-06-2019
  Arkadaşlar ben 1 ay önce sipariş verdim bazı arkadaşların yorumu gibi ümitsiz ve boş yere amaçlı gördüm ama denemekden zarar çıkmaz dedim aldım. Bende çok fazla vardı yaktırsam bile hem çoğalan hem yaktırdığım kısımın tamamen yanmaması sonucu daha büyüyerek alttan tekrar çıkması inanın tam 4 seneden fazla bu lanetle savasıyorum. Kullandım direk beyazlaştı 2. 3. Gün derken karardı düşdü benimkiler büyük ve kalın olduğu için bazı siğillere 1 hafta arayla 2 kere kuallandım. Hepsi sonuç olarak düşdü son bir iki adet küçük olarak tekrar yeltenenler oldu hemen kökünden küçük olduğu için yok oldular resmen çok mutluyum yıllar uğraş yaktır daha çok çoğalsın ve yaktırmanın sonucu izler o izler yokmu onlarla da ayriyetten uğraş. Çok morelim bozukdu bunu yapandan müşteriye dağtandan allah razı olsun binlerce kez. Sizden ricam kuvvetli bir ilaç. Siğil harici çok kücük etrafa bulaştıysa peçeteyle silin tekrar yapın taki o siğilin tam ama tam üstüne kullanarak bos yere normal tene yansımasına gerek yok. Çok miniminnacık su damlası gibi siğilin üstünde dırması. Bile yetiyor. Sadece siğil noktanın üstü bu önemli notumu kaçırmayın bos yere normal teniniz kabuk balamasın. Tekrar Allah razı olsun exwarts…
 • incognito 12-08-2019
  ürünü kullandım. işe yaramadı. tavsiye etmiyorum.
  • ExWarts • 12-09-2019
   0 555 068 65 09 Nolu telefondan ulaşırmısınız eğer gerçekten kullanıp etki göremediyseniz neden bize ulaşmadınız bugüne kadar? Tabi ürünü kullanmadan karalamaktan başka bir niyetiniz yoksa.
 • incognito 12-09-2019
  Gercekten etkili iki günde kahverengi oldu birde ne zaman arasam telde gerekli bilgi veriliyo. Arkadaşlar tereddüt etmeden alın ürün kendini belli ediyo. Allah razı olsun bu ürünü tanıtan arkadaşlardan. exwarts yüzde yüz deneyin arkadaşlar .
 • SerhatK 19-09-2019
  siğil, nasır gibi nahoş rahatsızlıkları etkin ve hızlı gidermede oldukça başarılı marka. nazarımda alanının en iyisi.
 • Gurkan 22-09-2019
  İki gündür kullanıyorum kararmalar başladı bile teşekkürler.
 • bulent 23-09-2019
  Senelerdir yok olması için uğraştığım ama bir türlü başaramadığım bir siğil bende mevcuttu. Yapılabilecek her türlü yöntemi denedim hem tıbbi yardım aldım hem de doğal yoldan yok etmeye çalıştım ama bir sonuç alamadım. Zaman zaman küçülse de yok olmadan varlığını sürdürüyor ve beni sinir ediyordu. ExWarts 3lü set sayesinde kurtuldum. ALLAH razı olsun.
 • Cumhur 03-10-2019
  1 hafta önce aldım iş yoğunluğumdan dolayı sadece 3 kez kullanabildim ama siğillerden eser kalmadı teşekkürler.

Exwarts yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Exwarts için soru sorulmamış.
Resim yükle

Exwarts ilanları

Exwarts için satılık ilanı girilmemiş

Satılık exwarts ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa exwarts kullananlar tarafından oluşturulan exwarts yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. exwarts nedir? nasıldır? özellikleri nedir? exwarts kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? exwarts şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla