Elektronik sigara Yorumları

3 Yorum
elektronik sigara yorumları
Kullanıyorum Beğen

Elektronik sigara için sen kaç puan verirsin? neden?

Elektronik sigara için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Elektronik sigara Kullananlar

Bu sayfa elektronik sigara kullananlar tarafından girilen elektronik sigara yorum, incelemesi, tavsiyeleri elektronik sigara kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, elektronik sigara nedir? nasıldır? özellikleri nedir? elektronik sigara kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? elektronik sigara şikayetlerini ve sorularını içerir.

Elektronik sigara Kullanıcı Yorumları

 • bu sigara daha mı az zararlı kullanan var mı acaba
  sefil | 29-04-2016
 • içeceksem normalini içerim ya da hiç içmem içenler de çok komik duruyorlar bence. bir de nargileleri çıkmış elektronik. yani bence hiç içmeyin daha güzel değil mi
  incognito | 25-09-2016
 • Elektronik sigara günümüzde herkesin elinde peki nedir bu işin doğrusu. Gerçi kimse malını kötülemez. Ama gelin görün ki elektronik sigaranın da zararları var. Ama burada doğru olay şudur. Hangisi daha zararlıdır. Yani sigara mı yoksa elektronik sigaramı. Mesela adamlar hem satıyor hemde zararlıdır diyor açıkçası ben anlamadım. https://www.prosigara.com/elektronik-sigara sayfanın en üstünde Başta Sigara Olmak Üzere Bütün Tütün Ürünleri ve Elektronik Sigara Sağlığınıza Zararlıdır şeklinde yazmışlar :)

  Bence helal olsun en azında elektronik sigaranın da zararlı olduğunu kabul edip doğru bilgilendiriyorlar. Ben tuttum bu prosigarayı sizin de fikriniz nedir bilemem ama bir sipariş geçip deneyecem. Bana göre elektronik sigara daha az zararlı sanki.
  üye1393 | 11-04-2017