Elektronik sigara Yorumları

elektronik sigara yorumları
Kullanıyorum Beğen

Elektronik sigara Kullananlar

Bu sayfa elektronik sigara kullananlar tarafından girilen elektronik sigara yorum, elektronik sigara incelemesi, elektronik sigara kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, elektronik sigara nedir? nasıldır? özellikleri nedir? elektronik sigara kullanan var mı? alınır mı? elektronik sigara tavsiye eder misiniz? elektronik sigara şikayetleri ve elektronik sigara soruları içerir.

Elektronik sigara için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • bu sigara daha mı az zararlı kullanan var mı acaba
  sefil 2016-04-29 tarihinde yorumladı.
 • içeceksem normalini içerim ya da hiç içmem içenler de çok komik duruyorlar bence. bir de nargileleri çıkmış elektronik. yani bence hiç içmeyin daha güzel değil mi
  isimsiz 2016-09-25 tarihinde yorumladı.
 • Elektronik sigara günümüzde herkesin elinde peki nedir bu işin doğrusu. Gerçi kimse malını kötülemez. Ama gelin görün ki elektronik sigaranın da zararları var. Ama burada doğru olay şudur. Hangisi daha zararlıdır. Yani sigara mı yoksa elektronik sigaramı. Mesela adamlar hem satıyor hemde zararlıdır diyor açıkçası ben anlamadım. https://www.prosigara.com/elektronik-sigara sayfanın en üstünde Başta Sigara Olmak Üzere Bütün Tütün Ürünleri ve Elektronik Sigara Sağlığınıza Zararlıdır şeklinde yazmışlar :)

  Bence helal olsun en azında elektronik sigaranın da zararlı olduğunu kabul edip doğru bilgilendiriyorlar. Ben tuttum bu prosigarayı sizin de fikriniz nedir bilemem ama bir sipariş geçip deneyecem. Bana göre elektronik sigara daha az zararlı sanki.
  üye1393 2017-04-11 tarihinde yorumladı.