DUOLINGO.COM

duolingo.com yorum, duolingo.com kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 4 Beğen 3

Duolingo.com Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa duolingo.com yorum, duolingo.com hakkındaki yorumları incelemeleri, duolingo.com kullananların fikirlerini duolingo.com nedir? nasıldır? duolingo.com kullanan var mı? alınır mı? duolingo.com tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
  • dışarda dil öğrenmeye para harcayamayan ya da vakti olmayanlar için müthiş bir uygulama. akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirip istediğiniz dili hatta birkaç dili aynı anda öğrenebileceğiniz süper bir site. 5-10 dk bakayım dedim 1 saat oldu hala bakıyorum
  • Bu siteyi ben de tuttum. Aynı anda 3 dile başladım. Hem telaffuzları çok iyi, hem de size manuel yazdırıyor böylelikle iki dile de aynı anda karşılaştırmalı olarak hakim olabiliyorsunuz. Çok hızlıca ilerlemek isteyenler için harika bir eğitim sitesi.
  • ben kullananlar.com da görüp merak ettim ve başladım çok da hoşuma gitti. boş oturacağıma buradan bir iki kelime öğrenmek etkileyici geldi açıkcası. Yalnız karşılaştırmalı gittiği için ben erek dilde bazı hatalar buldum ve geri bildirim yaptım. Umarım yakın zamanda hatalı sorular üzerinde düzeltme yapılır.
  • Her gün mail atarak hadi dil öğren diye tv karşısında geçirdiğim vakitten tasarruf yapmama sağlayan program. Dil öğrenmek para değil zaman işidir. Kullanın!
  • nerden buluyorsunuz arkadaş böyle yerleri? Doğru olduğuna nedense emin olamıyorum e-learning uygulamalarının