Duolingo.com Yorumları

duolingo.com yorumları
Kullanıyorum 4 Beğen 3

Duolingo.com Kullananlar

Bu sayfa duolingo.com kullananlar tarafından girilen duolingo.com yorum, duolingo.com incelemesi, duolingo.com kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, duolingo.com nedir? nasıldır? özellikleri nedir? duolingo.com kullanan var mı? alınır mı? duolingo.com tavsiye eder misiniz? duolingo.com şikayetleri ve duolingo.com soruları içerir.
Toplam : 5 Yorum | 0 Soru
 • dışarda dil öğrenmeye para harcayamayan ya da vakti olmayanlar için müthiş bir uygulama. akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirip istediğiniz dili hatta birkaç dili aynı anda öğrenebileceğiniz süper bir site. 5-10 dk bakayım dedim 1 saat oldu hala bakıyorum
  vardarovası 2015-04-15 tarihinde yorumladı.
 • Bu siteyi ben de tuttum. Aynı anda 3 dile başladım. Hem telaffuzları çok iyi, hem de size manuel yazdırıyor böylelikle iki dile de aynı anda karşılaştırmalı olarak hakim olabiliyorsunuz. Çok hızlıca ilerlemek isteyenler için harika bir eğitim sitesi.
  lunabianca 2015-04-15 tarihinde yorumladı.
 • ben kullananlar.com da görüp merak ettim ve başladım çok da hoşuma gitti. boş oturacağıma buradan bir iki kelime öğrenmek etkileyici geldi açıkcası. Yalnız karşılaştırmalı gittiği için ben erek dilde bazı hatalar buldum ve geri bildirim yaptım. Umarım yakın zamanda hatalı sorular üzerinde düzeltme yapılır.
  deadspirit 2015-04-24 tarihinde yorumladı.
 • Her gün mail atarak hadi dil öğren diye tv karşısında geçirdiğim vakitten tasarruf yapmama sağlayan program. Dil öğrenmek para değil zaman işidir. Kullanın!
  havlupan 2015-04-24 tarihinde yorumladı.
 • nerden buluyorsunuz arkadaş böyle yerleri? Doğru olduğuna nedense emin olamıyorum e-learning uygulamalarının
  blackman 2015-04-24 tarihinde yorumladı.

Duolingo.com için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle