Duolingo.com Yorumları

duolingo.com yorumları
Kullanıyorum 4 Beğen 3

Duolingo.com Yorumları

Bu sayfa duolingo.com yorum, duolingo.com hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, duolingo.com nedir? nasıldır? duolingo.com kullanan var mı? alınır mı? duolingo.com tavsiye eder misiniz? duolingo.com şikayetlerini ve duolingo.com sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • dışarda dil öğrenmeye para harcayamayan ya da vakti olmayanlar için müthiş bir uygulama. akıllı telefonunuz ya da tabletinize indirip istediğiniz dili hatta birkaç dili aynı anda öğrenebileceğiniz süper bir site. 5-10 dk bakayım dedim 1 saat oldu hala bakıyorum
  tarafından tarihinde
 • Bu siteyi ben de tuttum. Aynı anda 3 dile başladım. Hem telaffuzları çok iyi, hem de size manuel yazdırıyor böylelikle iki dile de aynı anda karşılaştırmalı olarak hakim olabiliyorsunuz. Çok hızlıca ilerlemek isteyenler için harika bir eğitim sitesi.
  tarafından tarihinde
 • ben kullananlar.com da görüp merak ettim ve başladım çok da hoşuma gitti. boş oturacağıma buradan bir iki kelime öğrenmek etkileyici geldi açıkcası. Yalnız karşılaştırmalı gittiği için ben erek dilde bazı hatalar buldum ve geri bildirim yaptım. Umarım yakın zamanda hatalı sorular üzerinde düzeltme yapılır.
  tarafından tarihinde
 • Her gün mail atarak hadi dil öğren diye tv karşısında geçirdiğim vakitten tasarruf yapmama sağlayan program. Dil öğrenmek para değil zaman işidir. Kullanın!
  tarafından tarihinde
 • nerden buluyorsunuz arkadaş böyle yerleri? Doğru olduğuna nedense emin olamıyorum e-learning uygulamalarının
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Duolingo.com Kullananlar : ironfist vardarovası blackman deadspirit
Duolingo.com Beğenenler : vardarovası blackman deadspirit