Demirdöküm nitron Yorumları

1
1 Yorum
demirdöküm nitron yorumları
Kullanıyorum Beğen

Demirdöküm nitron için sen kaç puan verirsin? neden?

Demirdöküm nitron Kullananlar

Bu sayfa demirdöküm nitron kullananlar tarafından girilen demirdöküm nitron yorum, incelemesi, tavsiyeleri demirdöküm nitron kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, demirdöküm nitron nedir? nasıldır? özellikleri nedir? demirdöküm nitron kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? demirdöküm nitron şikayetlerini ve sorularını içerir.

Demirdöküm nitron Kullanıcı Yorumları

 • Marshmallow • 23-10-2019
  1 0 0
  Demirdöküm Nitron kullananlar memnun mu? Ankara soğumaya başladı, yeni taşındığım evde var dün ilk kez açtım. 38 derecede evi hafif ılıttı. Peteklerde hava nasıl alınır araştırdım dün kendim yaptım sonra kombi uyarı verdi. Meğer hava alayım derken içindeki su boşalınca basıncı azalıyormuş kombinin. Alttan bir vanası var elle çevirince içine su alıp basıncını arttırıyor. Basıncı 1-2 arasına getiriyoruz ve tekrar çalışıyor. Şu an peteklerde hava var mı yok mu emin değilim, çünkü ne kadar su boşaltacağız onu bilmiyorum ve peteklerin hepsi aynı sıcaklıkta değil ve de peteklerin altı üstü farklı sıcaklıklarda. Yani merak ettiğim peteklerdeki hava nasıl alınır tamamen?
  • Dark Horse • 24-10-2019
   0 1 1
   2-3 bar da yapabilirsiniz sonrasinda havali su gelmeyene kadar peteklerin havasini alip sonra son kez su basarsaniz halletmis olursunuz
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla