Cymbalta Yorumları

cymbalta yorumları
Kullanıyorum Beğen

Cymbalta Yorumları

Bu sayfa cymbalta yorum, cymbalta hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri cymbalta nedir? nasıldır? özellikleri nedir? cymbalta kullanan var mı? alınır mı? cymbalta tavsiye eder misiniz? cymbalta şikayetlerini ve cymbalta sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
 • Cymbalta (duloksetin) seçici bir serotonin ve norepinefrin geri alım inhibitörü, antidepresan (SSNRI) 'dir. Duloksetin dengesiz hale ve depresyona neden olabilir beyindeki kimyasal etkiler.

  Cymbalta yetişkinlerde majör depresif bozukluk tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda, en az 7 yaşında yetişkinlerde ve çocuklarda, genel anksiyete bozukluğu tedavi etmek için kullanılır.

  Cymbalta ayrıca (örneğin bel ağrısı ve osteoartrit ağrısı gibi) fibromiyalji (kronik ağrı bozukluğu), ya da kronik kas veya eklem ağrıları tedavisinde erişkinlerde kullanılmaktadır.

  Cymbalta da diyabet (diyabetik nöropati) ile yetişkinlerde sinir hasarı neden olduğu ağrıyı tedavi etmek için kullanılır.
  tarihinde yorumladı.
 • insanı dağları delebilecek,dünyayı koşarak turlayabileceği kadar enerjik hissettiren özgüven patlaması yaşatan depresyon mepresyon nedir la dedirten inanılmaz iç titretici yan etkisi bulunan ilaç saatinin geldiğini müthiş hissettiren mucize ilaç hayatınızı yeniden değerlendirmenize inanılmaz katkı sağladığını göreceksiniz :)
  tarihinde yorumladı.