Renault Clio 4 Yorumları

Renault Clio 4 yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Renault Clio 4 Kullananlar

Bu sayfa Renault Clio 4 kullananlar tarafından girilen Renault Clio 4 yorum, Renault Clio 4 incelemesi, Renault Clio 4 kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Renault Clio 4 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Clio 4 kullanan var mı? alınır mı? Renault Clio 4 tavsiye eder misiniz? Renault Clio 4 şikayetleri ve Renault Clio 4 soruları içerir.

Renault Clio 4 için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 7 Yorum | 0 Soru
 • renault un en iyi yaptığı işlerden biri olan orta sınıf için ürettiği clio nun hatchback modeli kesinlikle şehir içi tüketimi ve kolay park kabiliyetiyle yeterli seviyede alıcı çekiyor
  kermit 2015-10-15 tarihinde yorumladı.
 • Renault ve Clio hiç güven vermeyen ikili. Ama keratanın öyle tatlı tasarımı var ki. Hele bi de kullanıp da çukurları lokum gibi emdiğini hissedince aha bu sanırım olmuş diyorsunuz. Klasik renault dizel ve hafif kasa çok başarılı şehir için tüketimi sağlıyor. 5lt ortlaama gayet mümkün. çekişi güzel yazılım rahat atılıyor o zaman yakıt pek dğişmeksizin araç uçuyor.
  galerici27 2015-10-22 tarihinde yorumladı.
 • euro ncap testlerine göre bu sınıfın en güvenli arabası, polodan iyi. yine bu sınıfın donanım fiyat oranı en iyi arabası
  derinhendek 2015-11-06 tarihinde yorumladı.
 • şekli ve standart sunudğu donanımıyla bildiğimiz clio lardan ayrılmış. renault saygımı kazandı. 890 cc turbo motoru 90 bg güç üretiyo, aynı araçta sunduğu 1200 motordan çok daha güçlü ve az yakıyor.
  isimsiz 2016-09-06 tarihinde yorumladı.
 • renault un güvenlik tertipatında zirve yaptığı araç (4 hava yastığı, abs, esp, asr)
  isimsiz 2016-09-06 tarihinde yorumladı.
 • Dışı tipi hala güncelliğini güzelliğini koruyor bence şimdiye kadar ki en şık Clio hatta en şık küçük şehir içi arabası. Yani en iyi tasarımlı B segmenti otomobil.
  4 yıllık 1.5dci kullanıcısı olarak 90hp lik aracımdan hakkında kısaca bildiklerimi paylaşayım.

  Önce eksiler.
  Start stop garip biçimde geç çalışmaya başlıyor.
  Yol bilgisayarının yazılımı kötü. Garip çalışıyor güven olmuyor bilgilere.
  Şehirlerearası yollarda kullanıma uygun değil pek en azından c segmentine göre belki normal ama rüzgar ve lastik sesini 2004 Bora'ya göre bile fazla alıyor.

  En sevdiğim özellikleri ise başta motoru.
  Dizel motor fiatın multijetleri gibi dar bir devir bandında çalışmıyor. Düşük devirlerde de yüksek devirlerde de dengeli ne aniden güç patlatıyor ne de yüksek devirde aniden ölüyor. Gayet geniş bandı var ve çekişi çok güzel.
  Tabi ki yakıt tüketimi en büyük avantajı bu dizeli kullanan Fluence bile 6 litreyi geçmezken tabi ki bizim ufaklık sıkışık trafikte bile sakin kullnaımda 5.5 litrelerde dolaşıyor. Trafiksiz akıcı yollarda 4 litre ortlamaları görmeye zaten alıştım.
  Ufak tefek sorunlar sağdan soldan gelen sesler serviste kolayca ve stressizce çözüldü sağolsun servis bu konuda çok yardımcı oluyor.
  Genel olarak şehir içi kullanımda gayet keyifli ve ekonomik bir araç tasarımı tarzı çok başarılı.Donanımı icon donanımla alınırsa çok iyi.
  Washer 2016-10-13 tarihinde yorumladı.
 • 0,9 TCE modelini 2013 yılından bari kullanıyorum. F/P olarak güzel bir araç. Kapı plastik aksamı sert plastik ancak göğüs yumuşak plastik. Hızlanma olarak 1.2'den çok daha iyi. Yokuşları tabiri caizse keçi gibi tırmanıyor. LPG uyumu var. Sakin kullanım olmamakla birlikte şehir içi yakıt olarak kışın 8 Lt, yazın 7 Lt yakmaktadır. LPG takdırdım ve iki senedir herhangi bir sorun yaşamadım. Euro Ncap testinden 5 yıldız almış güvenli bir araçtır.
  isimsiz 2016-12-07 tarihinde yorumladı.