Citroen C5 1.Nesil Yorumları

2 Yorum
Citroen C5 1.Nesil yorumları

Citroen C5 1.Nesil için sen kaç puan verirsin? neden?

Citroen C5 1.Nesil için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Citroen C5 1.Nesil ..... ? şeklinde sorunuz.

Citroen C5 1.Nesil Kullananlar

Bu sayfa Citroen C5 1.Nesil kullananlar tarafından girilen Citroen C5 1.Nesil yorum, incelemesi, tavsiyeleri Citroen C5 1.Nesil kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Citroen C5 1.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Citroen C5 1.Nesil kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Citroen C5 1.Nesil şikayetlerini ve sorularını içerir.

Citroen C5 1.Nesil Kullanıcı Yorumları

  • 2008 model 1.6hdi sx güncel kasa C5 sahibiyim. Genel olarak aracımdan çok memnunum daha önce Mondeo da kullanmış biri olarak C5 'in Özellikle konfor anlamında çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir de mondeom benzinli 1.6ydı ve yüksek devir çevirmeden gitmiyordu. c5 de böyle bir sıkıntı yok motoru gerçekten çok özel bi motor. Hem performansı yeterli hem de ekonomik. C5 uzun yolda 5 litre ortalamayla gidebiliyor. Şehir içi Eskişehir'in trafiksiz düzlüklerinde sıkışık da olsa 6.5 litreyi kolay kolay geçmiyor. Modeo'da 9 litre yakıyordum. Aracımın en sevdiğim yönü özellikle uzun yolda süzülür gibi gitmesi ve hızı hissettirmemesi. 2.elde alınabilecek en iyi 1.6 dizel d segmenti otomobil olarak kesinlikle c5'i tavsiye ederim.
    incognito | 07-09-2016
  • Bindiğim en sessiz araba. Şirket arabalarımızda yeni Passat , Mercedes yeni c serisi de var. Ama net olarak kesinlikle hepsinden daha konforlu ve de sessiz.
    incognito | 08-11-2016