Citroen C5 1.Nesil Yorumları

Citroen C5 1.Nesil yorumları
Kullanıyorum Beğen 3

Citroen C5 1.Nesil Yorumları

Bu sayfa Citroen C5 1.Nesil yorum, Citroen C5 1.Nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Citroen C5 1.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Citroen C5 1.Nesil kullanan var mı? alınır mı? Citroen C5 1.Nesil tavsiye eder misiniz? Citroen C5 1.Nesil şikayetlerini ve Citroen C5 1.Nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • 2008 model 1.6hdi sx güncel kasa C5 sahibiyim. Genel olarak aracımdan çok memnunum daha önce Mondeo da kullanmış biri olarak C5 'in Özellikle konfor anlamında çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bir de mondeom benzinli 1.6ydı ve yüksek devir çevirmeden gitmiyordu. c5 de böyle bir sıkıntı yok motoru gerçekten çok özel bi motor. Hem performansı yeterli hem de ekonomik. C5 uzun yolda 5 litre ortalamayla gidebiliyor. Şehir içi Eskişehir'in trafiksiz düzlüklerinde sıkışık da olsa 6.5 litreyi kolay kolay geçmiyor. Modeo'da 9 litre yakıyordum. Aracımın en sevdiğim yönü özellikle uzun yolda süzülür gibi gitmesi ve hızı hissettirmemesi. 2.elde alınabilecek en iyi 1.6 dizel d segmenti otomobil olarak kesinlikle c5'i tavsiye ederim.
    tarihinde yorumladı.
  • Bindiğim en sessiz araba. Şirket arabalarımızda yeni Passat , Mercedes yeni c serisi de var. Ama net olarak kesinlikle hepsinden daha konforlu ve de sessiz.
    tarihinde yorumladı.