Citroen C5 2.Nesil Yorumları

5 puan, 5 Yorum
Citroen C5 2.Nesil yorumları
Kullanıyorum Beğen

Citroen C5 2.Nesil Yorumları

Bu sayfa Citroen C5 2.Nesil yorum, Citroen C5 2.Nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Citroen C5 2.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Citroen C5 2.Nesil kullanan var mı? yeni c5,2009 c5,2010 c5,2011 c5,2012 c5,2013 c5,2014 c5,2015 c5,2016 c5,citroen c5 1.6 hdi alınır mı? Citroen C5 2.Nesil tavsiye eder misiniz? Citroen C5 2.Nesil şikayetlerini ve Citroen C5 2.Nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 5 Yorum | 0 Soru
 • Beklentiyi karşılayamadı. Citroen severler için başarılı onun dışında genele hitap edemedi.
  tarihinde yorumladı.

 • Citroen C5 2.Nesil kullanıcı yorumları resim

  Açık renkli kokpit ferah ama malzeme kalitesi vasat. Ayrıca 4-5 yıl içinde bambaşka bir hale bürünüyor
  tarihinde yorumladı.
 • Hydractive 3+ sistem. Kesinlikle hayran eden bir sistem. Nerde klasik amortisör nerde bu... Bence Citroen özellikle Türkiye'de hakettiği yerde değil...

  Araç diğer yönlerden de zayıf değil ki az satmasına sebep olsun. 2.el karnesi ve uzun ömürlülük konularında da başarılı. Hatta Xantia da çok başarılıydı bu konuda...
  tarihinde yorumladı.
 • Babası Xantia'dan aldığı bayrağı başarıyla taşımıştır. İlk neslin tasarımı, özellikle de makyajsız hali pek beğenilmese de (Hatta bir arkadaşım fabrikasyon hata derdi :) özünde iyi arabadır. Tipini es geçersek (bence tipsiz değil, karizmatik ve tarz bir tasarım. Hatta tepkilerden dolayı değiştirilen tasarımı daha kötü oldu) özellikle havalı amortisörlü modelleri C5'i tam bir konfor uzmanı yapıyor.
  Link

  Xantia sonrası sınıf atlayan yalıtım ve malzeme kalitesi C5'i gizli kalmış bir D segmenti kahramanı yapıyor. 2.nesil ise tasarım anlamında herkesin beğenisini kazanacak gerçekten şık bir tasarıma sahip. Eskişehir'de yeni kasasının ilk çıktığı yıl test sürüşü yapmış 180e çıkmış ve yalıtımına hasta olmuştum. Hızı hiç hissettirmiyor. Göstergeleri biraz karmaşık ve okunaksız gelmişti sadece onun dışında her yönden çok çekici bir araçtı.
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Bindiğim en sessiz araba. Şirket arabalarımızda yeni Passat , Mercedes yeni c serisi de var. Ama net olarak kesinlikle hepsinden daha konforlu ve de sessiz.En büyük kusuru direksiyon fazla hissiz.
  (Yorumu yanlışlıkla eski kasaya yapmışım o silinirse sevinirim)
  tarihinde yorumladı.