Chrome cast 2 Yorumları

chrome cast 2 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Chrome cast 2 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa chrome cast 2 yorum, chrome cast 2 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, chrome cast 2 nedir? nasıldır? chrome cast 2 kullanan var mı? alınır mı? chrome cast 2 tavsiye eder misiniz? chrome cast 2 şikayetlerini ve chrome cast 2 sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • apple tv roku gbi cihazlara rakip çıkmış çok da ekonomik ürün 30 dolara tv nizi smart yapıyor. öyle kumanda falan da gerek yok. google home app üzerinden cihazı kuruyorsun iş bitiyor. Yer kaplamıyor tv nin arkasında duruyor. küçücük bir cihaz. tv görüntüsünü beğeniyorum ama cihazım smart değil diyenler için super çözüm. deezer spotify youtube netflix hulu gibi bir çok app direk bağlanıyor ayrıca cast özelliğine sahip streaming playerları da kullanabilirsiniz. dizi izleme sitelerindeki playerlardan bile eşleşebiliyor. ayrıca desktop daki chrome ile eşleştirip istersen masaüstünü istersen açık olan tabi direk ekranına kolayca yansıtıyorsun. Kesinlikle tavsiye ederim.
  tarafından tarihinde
 • kime önersem göstersem satın aldığı super hızlı pratik cihaz
  tarafından tarihinde

 • Bu da yerli incelemesi
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

 • grammarly yorumları
  Ücretsiz efsane chrome extension, ingilizce gramer yazılarını otomatik düzelten uyaran başarılı uygulama
  ironfist
 • feedburner yorumları
  Google'ın RSS hizmet şeysi.. Eskidir az update çıkar falan filan ama yine de hala kullanılır. Email subscription konusunda en güvenilir hizmettir çünkü spam'e takılmaz kurucusu Dick Costolo aynı zamanda 2010 2015 yılları arası twitter'ın CEOluğunu da yapmıştır.
  isimsiz
 • Google analytics yorumları
  artık uzmanı değilsen bibok anlamadğın site eskiden ne güzel hitler vardı yetiodu. şimdi dıdısının dıdısı hemençıkma oranı yok dönüşüm oranı yok dönüşümün ekran çözünürlüğne oranı falan tamamen hastalık haline gelmiş durumda. tabi düzgün okursan işe yarar o ayrı..
  isimsiz
 • lig tv yorumları
  fb gs basket maçını alarak beni kendisinden soğutan şifreli mi şifreli tv kanalı
  esekherif
 • Google Adsense yorumları
  CPC değerleri Türkiye'de çok düşük. Pek anlamlı değil 50k altı hit alıyorsanız hiç kasmayın para kazanamazsınız.
  reis68
 • Google Adwords yorumları
  Google a reklam verenler için kurulmuş sistem
  ironfist
 • chrome browser yorumları
  IE fark atmış bir web browser. Ek addon lar ile işlevseliği arttırılabiliniyor. Hızı ve son güncelleme ile user işlevi çok iyi. Bence IE artık kendini revize etmeli.
  yavuzbektas
 • Gmail.com yorumları
  acildigi gunden beri populerliğini hiç yitirmemiş google hizmeti. diğer bir sürü hizmetini kapatmak ya da değiştirmek zorunda kalan google in aşağı yukarı aynı sistemle çalışan eposta servisi şu an için rakipsiz duruyor. hotmail yahoo gibi servislere göre çok daha fonksiyonel bir hizmet sunan firma aynı zamanda şirketlere...
  kokoreç
 • Google analytics yorumları
  google analytivcsin anında izleme olayı gerçekten teknolojinin geldiği noktayı göstermesi açısından mükemmel bir örnek
  zamazing