Chrome cast 2 Yorumları

5 puan, 4 Yorum
chrome cast 2 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Chrome cast 2 Yorumları

Bu sayfa chrome cast 2 yorum, chrome cast 2 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri chrome cast 2 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? chrome cast 2 kullanan var mı? alınır mı? chrome cast 2 tavsiye eder misiniz? chrome cast 2 şikayetlerini ve chrome cast 2 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • apple tv roku gbi cihazlara rakip çıkmış çok da ekonomik ürün 30 dolara tv nizi smart yapıyor. öyle kumanda falan da gerek yok. google home app üzerinden cihazı kuruyorsun iş bitiyor. Yer kaplamıyor tv nin arkasında duruyor. küçücük bir cihaz. tv görüntüsünü beğeniyorum ama cihazım smart değil diyenler için super çözüm. deezer spotify youtube netflix hulu gibi bir çok app direk bağlanıyor ayrıca cast özelliğine sahip streaming playerları da kullanabilirsiniz. dizi izleme sitelerindeki playerlardan bile eşleşebiliyor. ayrıca desktop daki chrome ile eşleştirip istersen masaüstünü istersen açık olan tabi direk ekranına kolayca yansıtıyorsun. Kesinlikle tavsiye ederim.
  tarihinde yorumladı.
 • kime önersem göstersem satın aldığı super hızlı pratik cihaz
  tarihinde yorumladı.

 • Bu da yerli incelemesi
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  her türlü tv smart yapabilen mucizevi alet yanıma alıyorum. Gittiğim hotellerde bile netfliximi tv den izliyorum. Çok başarılı ve ucuz bir alet. Tek dezavantajı sesle görüntüyü ayıramıyorsunuz. Sesi bluetooth kulaklıktan alayım ama tv de görüntü olsun yapamıyorsunuz.
  tarihinde yorumladı.