Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva yorum, Chevrolet Captiva kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Chevrolet Captiva Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Chevrolet Captiva yorum, Chevrolet Captiva hakkındaki yorumları incelemeleri, Chevrolet Captiva kullananların fikirlerini Chevrolet Captiva nedir? nasıldır? Chevrolet Captiva kullanan var mı? alınır mı? Chevrolet Captiva tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
  • Sinifindaki koklu rakipleriyle mucadele edebilmesi zor. Simdi sinifinin en cok satani demesin. Satis satici icin basaridir. Tuketici icin degil.Arac rakipleriyle ilan ka rsilastirmali testlerde ozellikle guvenlik rezervlerinde onemli puanlar kaybeden cok da basarili olmayan bi model. Mesela frenleri uzun inislerde zorlamaya gelemiyor. Kisacasi kasasina agirligina. gore zayif altyapisiyla aslinda bir nevi hileyle mucadele etmeye calisiyor. Maalesef arac alirken tip ve donanim disindaki faktorlere yeterince dikkat etmiyoruz.
  • Captivayı 1.5 yıl kullandım. Benzer donanım ve heybette diğer markaların yarı fiyatına bir jip. Motoru 2000 motor dizel ve çekişi çok iyi şanzıman ise 5 ileri eski nesil ama çok yumuşak ve güzel çalışıyor. 6-7 ileri olsaydı daha az yakardı şu an ortalama 10-11 litre tüketimi var. Araç büyük olduğundan park kamerası olmasına dikkat edin. Donanımı iç genişliği heybeti bambaşka bi hava veriyor kullanırken. Bu benim için önemli belki yanlış gelir size ama araçla bi yere girerken bile saygı görüyorsunuz. Bu benim hoşuma giden bi şeydir.
  • mükemmel bir suv