Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo yorum, Chevrolet Aveo kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 3 Beğen 2

Chevrolet Aveo Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Chevrolet Aveo yorum, Chevrolet Aveo hakkındaki yorumları incelemeleri, Chevrolet Aveo kullananların fikirlerini Chevrolet Aveo nedir? nasıldır? Chevrolet Aveo kullanan var mı? alınır mı? Chevrolet Aveo tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • 1.4 lt tam otomatik vites BRC lpg aracımdan çok memnunum. Bu sınıfta bu donanımda pek araç yok. 8 havayastığı euroncap 5yıldız esp, follow me, kol dayama, hız sabitleyici, yokuş kalkış desteği, aliminyum cant... aklıma gelenler. Motor 1.4 ama 100 hp ile otomatik olmasına rağmen yavaş kalmıyor. tüplü 180 yaptım. Önceki kasayla arada dağlar kadar fark var. En başta bu hem uzun yolda yormadan güvenle gidiyor virajlarda daha az yatıyor hem de ncaptan 5 yıldız almış bir model eski kasa 1.5yıldız almıştı. 2.el alacaklar yeni kasaya yönelmeli mutlaka. Bu arada vites geçişleri hiç sarsmıyor ve 6 ileri. Yani yüksek hızda da bağırtmıyor aracı.
  • Hocam Merhabalar.Bende yeni kasa otomatik 1.4 lt aveo almayi düşünüyorum.Kullanımı konforu yakıtı sağlamlığı özelliği vs.detaylı bilgi verir misiniz?Temiz i 33-38 arası görünüyor değer mu bu paraya?Parça servis konusunda sıkıntı çekiyor musunuz?Arabanın çekiş nasıl vites geçisi falan?size zahmet bilgilendirirseniz sevinirim.
    isimsiz 18-11-2016
  • En kisa zamanda cevap verebilirseniz sevinirim.
    isimsiz 18-11-2016
  • Ben çok memnunum. Yakıtı tüple 20-25 kuruş değişmekte.gövde sağlamlığı çok iyi, çelik barlar ve darbe emen özel sistemleri var zaten euroncaptan 5yıldızlı araç. çekişi otomatik ve .14 olmasına rağmen iyi. Otomatiği özellikle tavsiye ederim çok konforlu ve hiç bi aksaklığını görmedim. Servisde bakım dışında bi parça ihtiyacım olmadı ama bulunabilirlik sorunu olmadığını biliyorum. Fiyatları da makul