Canon Eos M Yorumları

5 puan, 4 Yorum
Canon Eos M yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Canon Eos M Yorumları

Bu sayfa Canon Eos M yorum, Canon Eos M hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Canon Eos M nedir? nasıldır? Canon Eos M kullanan var mı? alınır mı? Canon Eos M tavsiye eder misiniz? Canon Eos M şikayetlerini ve Canon Eos M sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • canon'un oyuna sonradan dahil olan, ama geç kaldığına değen harika aynasızı.\nbir adaptör yardımıyla canon'un ef ve ef-s lenslerine uyumluluğu en büyük artılarından. bu sınıftaki diğer rakiplerinde bu kadar çeşitte ve kalitede lens bulmak imkansız.\n\ndiğer büyük artısı ise büyük ışık algılayıcısı (sensörü ), rakiplerinden oldukça büyük. (1,6 çarpan) \nkullanımı kolay, en güzel yanı taşıması kolay,.\ndokunma tik ekranı , yüksek iso hassasiyeti makinanın diğer kayda değer özelliklerinden.\n\ntaşınabilir, küçük , profesyonel fotoğraflar çekmek isteyen kullanıcılar için ideal.
  tarafından tarihinde
 • iyi hoş da bunun vizörü yok , profesyonel çekim yapmak isteyen biri vizörden bakmadan oyuncak gibi dokunmatik ekran üzerinden görerek çekip yapmayı istemeyebilir , sony nex-7 en azından bu özelliği koymuş bu kadar bekledikten sonra daha düzgün bir ürün bekliyordum canondan
  tarafından tarihinde
 • Yeterli aksesuar bulunabiliyor mu bu M sınıfı objektiflere
  tarafından tarihinde
 • 5 / 5
  çook başarılı
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Canon Eos M Kullananlar : derinhendek
Canon Eos M Beğenenler : ironfist rokfor