Campral Yorumları

Campral yorumları
Kullanıyorum Beğen

Campral Kullananlar

Bu sayfa Campral kullananlar tarafından girilen Campral yorum, Campral incelemesi, Campral kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Campral Yan etkileri nelerdir? Campral nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Campral kullanan var mı? alınır mı? Campral tavsiye eder misiniz? Campral şikayetleri ve Campral soruları içerir.
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • Campral
  isimsiz 2017-06-25 tarihinde yorumladı.
 • Merhaba ben uzun yıllardır alkol ve arada madde kullanıyorum artık bırakma zamanı geldiğini düşündüğüm için tedaviye başladım da moral kullanıyorum bu ilacın etkisi nedir acaba bende ve bırakmak isteyenlere en iyi ilaç mıdır yoksa tavsiye edebileceğiniz için varmı acaba
  isimsiz 2017-08-08 tarihinde yorumladı.
 • Merhaba, ben bir alkol bağımlısıyım.Bundan kurtulmak için çok çeşitli ilaçlar denedim ama faydasını görmediğim gibi bir de yan etkileriyle (aşırı sersemlik ve uyku hali, iştah azalması veya çoğalması, kabuslar...vb) uğraşmak zorunda kaldım. En sonunda bir psikiyatrist campral yazdı. Şu an kullanıyorum. İlaç bağımlılık yapmıyor ve ilk birkaç gün mide bulantısı dışında hiçbir yan etkisini görmedim. Alkol konusunda mucize yaratmasını beklemiyorum, zaten böyle mucize bir ilaç yok. Ama şu ana kadar kullandıklarım içinde en zararsızı diyebilirim.
  isimsiz 2017-08-23 tarihinde cevapladı
 • Campral kullanırken alkol almaya devam ederseniz ilacın hiç ama hiçbir faydası olmuyor. Yani ilacı alayım alkol de içeyim bakalım alkol içmemi azaltacak mı derseniz, bilin ki azaltmıyor. faydasını görmeniz için içkiyi tamamen kesip ilacı düzenli kullanmanız lazım. En azından bende öyle çalıştı. İçkiyi bırakmaya geçekten niyetliyseniz bireysel terapi, grup terapisi ve yardımcı diğer tedavilerle birlikte campral iyi bir ilaç.
  isimsiz 2017-08-23 tarihinde yorumladı.
 • Ben tam 8 ay campral kullandım.Bir ay ara verdim.ve bu sirada araliksiz içtim.ilk günler birşey yoktu,ancak 7 8 gün sonra gece ve sabahlari kalp çarpıntıları başladı.psikatrim başka bir ilaç verdi.campralede tekrar başladım.saniyorum uzun süre campral kullanirsaniz tekrar bagimlilik tekrarlasada hergün icemiyorsunuz ve bir süre sonra mecburen alkolu birakiyorsunuz
  isimsiz 2017-09-24 tarihinde cevapladı

Campral için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle