BMW X7

BMW X7 yorum, BMW X7 yorumları
Kullanıyorum Beğen

BMW X7 Yorumları

Bu sayfa BMW X7 yorum, BMW X7 hakkındaki yorumları incelemeleri, BMW X7 kullananlar, değerlendirmeleri BMW X7 nedir? nasıldır? BMW X7 kullanan var mı? 3.0d 4.0d 2.5d alınır mı? BMW X7 tavsiye eder misiniz? BMW X7 şikayetlerini ve BMW X7 sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
 • Tıpkı Cem Yılmaz' bir esprisinde "KORGENERAL!" diye dolu dolu söylediği söz gibi Markası büyük, kendisi büyük kocaman bir suv "BMW X7 !"

  Geniş premium suv'a da el atmalıyım diyen BMW'nin 7 koltuklu dev suv'u 2018'de satışa sunulacak.

  Tahmin edileceği üzere Q7 rakibi olacak. Dinamik olarak yeni Q7 nin çıtayı elinde tuttuğu bu sınıfta çıtayı daha da yükseltecektir. Çünkü BMW demek dinamik sürüş demek ve asla bunu kaybetmek için ringe çıkmaz.
  Yeni X5'in çok başarılı ses yalıtımı ve konfor özelliklerinin bir iki tık üstünün bu araçta olacağını düşünürsek. Dünya'nın en iyi aracı muhabbetlerinde sık sık adını duyacağımız bir model olacak diyebiliriz.
  2litre teknolojik ve güçlü dizeli bunda da kullanma riski ve cesaretine girerse, özellikle Türkiye satışlarında Kullananlar olarak ilk sırayı kapacağına kesin gözüyle bakıyoruz. İlk BMW X7 inceleme videosunu çıkar çıkmaz yayınlayacağız. Çünkü BMW X7 ne zaman çıkacak? Sorusunu sık duymaya başladık.

  BMW X7 kullanıcı yorumları resim


  elise111s 14-09-2016 00:56:03
Etiketler : Bmw Suv Otomobil 7 kişilik