Bmw x5 Yorumları

3 Yorum | 1 Soru
bmw x5 yorumları

Bmw x5 için sen kaç puan verirsin? neden?

Bmw x5 için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Bmw x5 ..... ? şeklinde sorunuz.

Bmw x5 Kullananlar

Bu sayfa bmw x5 kullananlar tarafından girilen bmw x5 yorum, incelemesi, tavsiyeleri bmw x5 kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, bmw x5 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? bmw x5 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? bmw x5 şikayetlerini ve sorularını içerir.

Bmw x5 Kullananlara Sorular

Bmw x5 Kullanıcı Yorumları

  • 3 aylık kullanıcısı olarak eş dost akrabalardan az çok arabaya meraklı kişilerin en sık sorduğu soruyla yoruma başlayayım. X5 2.5 nasıl gidiyor? Fırsat bulduğum bir kaç arkadaşla yaptığım ufak turlar, 2.2 tonluk bir aracın 2litre dizel motorla nasıl böyle gidebildiğinin şaşkınlığıyla sonlandı. Bu kasayı 2 litre dizel çekerminin ötesinde sportif tat bile alınabilir. (Bu arada bilmeyenler olabilir. Araç 2 litre ama marka stratejisi olarak 2.5 diye adlandırılmış.) Gerçi ses yalıtımı ve sürüşten izole yapısı bu performansı çok hissettirmese de hızla değşen vitesler ve hızla yükselen hız göstergesi noluypr dedirtiyor. Bende son 218hp lik model var. Aldıktan sonraki modeller 2litrenin sınırı 218dir zaten derken 231 hp ile çıkmaya başladı.:) Üstelik bassanız dahi 10 litreyi çok zor görürsünüz. Ben şehir içi 8 litre civarı seyrediyorum. Daha önce Tiguan kullanmış biri olarak BMW yi kıyaslarsak ilk başta çok sofistike geldi. Sıkıcılıktan uzak iç tasarım ve detaylar insanı hemen sarıyor. Performans yol tutuş ve ses yalıtımı bariz başka bir dünyada. tiguan 122hp idi.
    kara bulut | 18-11-2015
  • ESP'yi kapatıp hızlı virajlarda önden de kaymaya başlasa arkadan da savrulmaya başlasa sadece direkyonla ufak müdahelelerle rahatça düzeltebildiğiniz. Muhteşem bir sürüş elektroniğine sahip araç. Dar virajlarda önden kaymanın zerresi yok. Sadece gaza basıp direkyonu sabit tutmanız yeterli muhteşem çekiş aracı hem ileri hem viraj içine çekiyor. Tek kelimeyle muhteşem sürüş yetenekleri olan bir araç.
    incognito | 07-11-2016