Bmw 4 serisi

bmw 4 serisi yorum, bmw 4 serisi kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Bmw 4 serisi Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa bmw 4 serisi yorum, bmw 4 serisi hakkındaki yorumları incelemeleri, bmw 4 serisi kullananların fikirlerini bmw 4 serisi nedir? nasıldır? bmw 4 serisi kullanan var mı? BMW 418i Coupe,BMW 430i xDrive Coupe,BMW 420d Coupe,BMW 420d xDrive Coupe,BMW 418i Gran Coupe alınır mı? bmw 4 serisi tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
  • liftback 3serisi gibi. yekpare acilan bagaj corvette'in havuz tarzı bagajı gibi cook genis gözukuyor. gerci genis olmasina genis ama yuksekligi biraz az. bana kalirsa bu tarz bagaj daha kullanisli hem derine esya koyabilme hem de ust uste esya koymaktansa bu cogu zaman daha kullanisli. bmw 4 serisini bagajla anlatmaya calismak da entetesan oldu. arac aslinda bildiginiz gordugunuz gibi basik bir 3. ic genislikler de ahım şahım fark yok. ama 418 fiyatina 320i alınabiliyor. 4 serisi 10 sn gibi 0-100 sunarken aynı fiyata 3 serisiyle 7.5 luk 0-100 verisinin gösterdiği gibi gerçek bir performans satın alabiliyorsunuz. Tasarım ve tarzdan hoşlananlar performanstan büyük bir taviz vermeleri gerekiyor. Bana göre değmez ama tarzların çok önemli olduğu günümüz dünyasında bu farkı göz ardı edecek çok kişi 4 serisini tercih edecektir.
  • 3'den farkı yok. Sadece daha spor duruyor. Üstelik çok daha pahalı.
  • kesinlikle katılıyorum
    isimsiz 31-08-2016
  • M4 m3den iyi. 420d de 320d den iyi. Sanzimani daha sportif tat birakti bende
  • En iyi otomatik şanzıman hangisi sorusunun cevabını barındıran otomobil. BMW 420d 'yi uzunca bir süre kullanmış biri olarak daha iyi bir otomatik vites kullanmadım görmedim duymadım diyebilirim. Sport+ modda yüksek devirde vites küçültebilen otomatik vites otomobil çok azdır. 420d bunlardan biri. Diğer özellikler bildiğiniz bmw. Ama 3 ile benzer parçalar olmasına rağmen özellikle yazılımsal farklar buna şanzıman da dahil 4 serisini daha sportif yapıyor. Bu arada sürmediğim ama bindiğim Bmw 428i xdrive en çok sahip olmak istediğim araç olarak listemde ilk sırada duruyor.
  • Arkası koltukları dar ama koltukların ergonomisi sertliği bel desteği bu kadar rahat bir araca binmemiştim.