Bentley Bentayga

Bentley Bentayga yorum, Bentley Bentayga yorumları
Kullanıyorum Beğen

Bentley Bentayga Yorumları

Bu sayfa Bentley Bentayga yorum, Bentley Bentayga hakkındaki yorumları incelemeleri, Bentley Bentayga kullananlar, değerlendirmeleri Bentley Bentayga nedir? nasıldır? Bentley Bentayga kullanan var mı? 2017 bentayga,2018 bentayga,bentayga diesel,bentayga diesel alınır mı? Bentley Bentayga tavsiye eder misiniz? Bentley Bentayga şikayetlerini ve Bentley Bentayga sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
 • 1998'de Volkswagen tarafından satın alınana kadar Rolls Royce'un himayesinde olan marka.

  Markanin karakteri stratejisi de satın alındığı firma tarafından değiştirildi. Şimdi artık daha satın alınabilir! modeller üretebiliyorlar. VW modelleri ile olabildiğince çaktırmadan ortak parça kullanımı yapılıyor. Maliyetleri kaliteyi düşürmeden aşağıya çekme çabaları Bentley Continental ile başarıya ulaştı. Continental , bir Bentley'e göre büyük satış rakamları yakaladı.

  Bentley kullanıcı yorumları resim  Continental serisi Bentley'in o sihirli havasından biraz daha uzaklaşmış halde ama hala muhteşem bir GT(gran turismo"yani hızlı uzun sürüş arabalarını ifade etmek için kullanılan kısaltma") son yıllarda emisyon kuralları gereği "downsizing" dediğimiz motor hacmi düşürtme mecburiyetinde kaldığından artık 4 litrelik Continental modelleri de var. Bunun sürüşe, ekonomiye katkısı büyük ama bunlar Bentley imajına ters şeyler...

  Arnage, Mulsanne ve çok güçlü, çok geniş, çok hızlı,çok teknolojik, çok lüks, çok tipsiz,(Kral Çıplak) çok gereksiz Bentayga(SUV) gibi modelleri de vardır.

  Arnage

  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Musanne

  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Bentayga (Sanırım tasarımı Çinlilerden kopya etmişler)

  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Bentley kullanıcı yorumları resim


  Bentayga Tr'de 700bin Euro gibi fiyatlara alınabilmektedir ve 300bin euro'luk ucuz! Range Rover'la olan karşılaştırmalı testte 2.olmuştur.
  elise111s 13-09-2016 22:20:57
Etiketler : Suv Otomobil Bentley