Audi Q5 2.nesil Yorumları

5 puan, 4 Yorum
Audi Q5 2.nesil yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Audi Q5 2.nesil Yorumları

Bu sayfa Audi Q5 2.nesil yorum, Audi Q5 2.nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Audi Q5 2.nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Audi Q5 2.nesil kullanan var mı? yeni q5, 2017 q5,2018 q5,2017 audi q5,2018 audi q5,yeni kasa q5,yeni kasa audi q5 alınır mı? Audi Q5 2.nesil tavsiye eder misiniz? Audi Q5 2.nesil şikayetlerini ve Audi Q5 2.nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Yenisi çıktı Türkiye'de yakında satışa sunulur. GÜncel Q7'nin izlediği adımları izleyen, yani doğru adımlar atan yeni bir Q5 geliyor. Her yönden eskisinden fazlası olan bir araç. Çok başarılı olacak. En başta hafifledi, tasarımı daha dinamik oldu. İçi daha da genişledi. Yakıt tüketimi azaldı, performansı arttı. Fiyatı çok değişmeyecek. Q5, sınıfında iyi satış yakalayacak.....
  tarihinde yorumladı.


 • audi q5 kullanıcı yorumları resim

  Yeni Audi q5, compact premium suvların zirvesine hızla oturdu. Muhteşem iç mekanı, çok kaliteli malzeme ve işçiliği, geniş iç mekanı ve tasarımı zirveye çıkmasını sağlayan en önemli artıları.

  Genelde opsiyon olan yüksek teknoloji donanımları çok başarılı ama bir o kadar pahalı. Yeni Q5 Alınır mı? Audi adına kanmayıp donanımlı bir Tiguan almak cebinizde yüklü bir para bırakacaktır. Üstelik performansı saymazsak, iç genişlikler, kalite, sürüş dinamikleri açısından da geride kalmaz. Alacak olsam en büyük tereddütüm bu olurdu.
  tarihinde yorumladı.
 • hem araba hem reklamı super olmuş
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Her yönden çok çok başarılı.
  tarihinde yorumladı.