Audi Q3

Audi Q3 yorum, Audi Q3 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Audi Q3 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Audi Q3 yorum, Audi Q3 hakkındaki yorumları incelemeleri, Audi Q3 kullananların fikirlerini Audi Q3 nedir? nasıldır? Audi Q3 kullanan var mı? alınır mı? Audi Q3 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum

 • Audi Q3 kullanıcı yorumları resim


  Q3 bildiğimiz Audi imajına, tarzına yakışır işçilik ve malzeme kalitesine sahip. Sürüşü gayet sessiz ve de rafine hissettiriyor. Ama abileri Q5 ya da Q7 kadar yumuşak bir konfor sunamıyor.
  Audi'nin en küçük Suvu olmasına rağmen bagaj hacmi ve iç genişlikleri kesinlikle beklentilerden iyi. (Bagaj 460lt)

  Audi Q3 kullanıcı yorumları resim


  Bunun yerine dinamik karakteri ön plana çıkarılmış ve motorlarıyla da bunu destekler tarzda hızlı, şık ve başarılı küçük bir premium SUV.
  İç tasarımı herkese hitap etmeyebilir. İç tasarımı da aslında az önce bahsettiğimiz dinamik ve spor tarza uyumlu olarak lüks bir tasarımdan ziyade sade ve kaliteli bir tasarıma sahip.


  Audi Q3 kullanıcı yorumları resim


  1.4 tsi ve 2 litre dizel versyonlarla satışta ve iki motor da kasayı rahatça hızlandırıyor. 1.4 tsi 150hp ile Q3'ü 9.2s'de 100km/s hıza ulaştırıp 204km/s son sürat sağlarken 2litre dizel içinse değerler 8.2sn ve 212km/s. Bir Suv'a göre çok iyi olan rüzgar direnci bunda başrolu oynuyor.0.32cw şu an piyasadaki bir çok binek arabayla aynı.
  Detaylı bir inceleme videosu.


  Kar, Q3, test
 • 2 litre quattro alınmasındaki amaç arazide de rahat giderim diyenler tekrar düşünsün. Ne lastikleri ne de arazi donanımı yetersiz. Azcık çamur ve eğim görsün afallıyor. Ne evoque'daki elektronik beceri var ne de yerden yükseklik. Sadece off-road esp denen bi şey var azcık aracı ittirmeye çalışıyor biraz patinaja izin veren bi çekiş sistemi o kadar.
 • 17cm yükseklik 18.5 yaklaşma 15.9 uzaklaşma açısı var.
 • Şehir içinde yavaş giderken direkyonu o kadar hafif ki kullanması çok rahat. 14 tsi ile hesaplı ve şirin bir suv.
 • q3 e parası yeten q5 de alır. açıkçası arada kalmış bir araç gibi geliyor bana.
Etiketler : audi suv otomobil premium