Audi A5 1.Nesil

Audi A5 1.Nesil yorumları

Audi A5 1.Nesil yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • elise111s 26-08-2016

  Audi A5 kullanıcı yorumları resim


  Audi'ler özellikle son yıllarda şıklar ama bu A5 gerçekten sanat eseri gibi, boyutları, tasarımdaki orantı, sadelik şıklık... Mesela diğer audiler şıktır tamam kalitelidir tamam imajı iyidir tamam ama neredeyse hiçbirini bir kelime ile vurgulayamazsınız. A3 en hızlı kompakt araçtır diyemezsiniz mesela ya da a8 en konforlu lüks araçtır? yok Ama A5 çok şıktır! tasarımı muhteşem! diğer özellikleri de ortalama ya da üzeri zaten... Üstelik tasarımı , imajı sürüş karakeriyle de uyumlu yani hızlı iyi yol tutan bir araçtır bu diyorsunuz ve hakaten de öyle. Bu da önemli. Mesela arkasında AMG yazan 156 beygirlik Mercedesler'den nefret ederim. "Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol" sözünü Mevlana boşa dememiş... Sırf çok şık tasarımı için neden almayayım. A5 tek başına marka olabilmiş nadir Audi modellerinden. Bir de zamanında Audi Quattro Ralli aracı vardı... Onun dışında zaten çok marka çıkarabilmiş bir firma da değil açıkcası Audi... Bundan dolayı zaten hakettiği başarıyı yakalayamadı.... RS serileri aslında kendi içinde marka olabilir ama onu da yine kendi içindeki s modelleri baltalıyor. RS'i normal serilerden uçurumla ayırabilecek çarpıcılık S modelleri tarafından yumuşatılıyor diye düşünmekteyim... Yoksa RS'ler gerçekten çarpıcı güçlerde araçlar. Ve RS deyince en azından GÜÇ kelimesi zihinlere kazınıyor...


  Audi A5 kullanıcı yorumları resim  Audi A5 kullanıcı yorumları resim • incognito 28-11-2016
  Bmw 5.20i aracımız audi a5 sportback quattro ile takas ettim.bmw çok donanım ve özellik var lakin 10 litre altına düşmüyor yakit. Audi yi deneyeceğim 2000motor araç ne yakacak ortalama acaba audi de donanım dikkate alınmamış kasa görünümü ikiside güzel.
 • incognito 24-01-2017
  bmw 5.20i premium araç ile audi a5 sportback quattro ikisinide kullandım. bmw 5.20 i çok dolu bir araç malesef 1,6 benzinli motor araca küçük gelmiş araç sport moduna geçmeyince gitmiyor eco modu hikaye adı var sadece. görünüm olarakta audi de mükemmel bir kasa tasarımı var,bmw 11 litrenin altına inmiyor benzinli audi ise dizel 7.2 litre civarı. karar sizin para sizin iyi günlerde kullanın.
 • incognito 25-01-2017
  a5 harika
 • incognito 06-05-2017
  Merhaba 2015 2.TDi A5 kullaniyorum quatro 7 ileri 60 lt deposu var bir depoyla 520 km gidiyor şehir icinde normalmi servise soruyorum kullanima bağli diyor bana gore 720 km falan gitmesi gerekiyor kullanima bağli olsa 650 gitsin benzinli kadar yakiyor acaba arabadami anarmalllik var kullanicilar yardimci olurmusunuz

Audi A5 1.Nesil yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Audi A5 1.Nesil için soru sorulmamış.
Resim yükle

Audi A5 1.Nesil ilanları

Audi A5 1.Nesil için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Audi A5 1.Nesil ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Audi A5 1.Nesil kullananlar tarafından oluşturulan Audi A5 1.Nesil yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Audi A5 1.Nesil yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Audi A5 1.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Audi A5 1.Nesil kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Audi A5 1.Nesil şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla