Audi 80

Audi 80 yorum, Audi 80 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Audi 80 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Audi 80 yorum, Audi 80 hakkındaki yorumları incelemeleri, Audi 80 kullananların fikirlerini Audi 80 nedir? nasıldır? Audi 80 kullanan var mı? yumurta kasa alınır mı? Audi 80 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • 78-86 arası üretilen son versyon yani yumurta kasa 80 Audiler sağlamlığıyla ünlüdür. Benzinli dışında, turbosuz ve turbolu dizel versyonları vardır. Turbosuzlara traktöre koyabileceğiniz her yakıtı hatta 10 numara yağı bile koyabilirsiniz. Aracın tasarımı o kadar modern ki günüzümde bile bakımlıl 80'ler gayet güzel gözükmektedir.
    Audi 80 kullanıcı yorumları resim
    Aracın sürüşü güven verir. Yol tutuşu çok iyidir. Ama en büyük sorunu belki de dizelin yüksek gürültüsüdür... A4'ün atasıdır.
  • 11 yıl kullandım. Bi 11 yıl daha binerdim. 2.0 benzin otomatik 92 model arabam. Beni 11 yılda bir kere yolda bırakmadı. Öyleki aracın yağ soğutucu parçası olduğunu 2011 yılında bakım sırasında öğrendim. 19 yasında ilk defa değişti o parca. Hortumları buz tutmusken kilometrelerce yol gittim. Bakım yaparken usta hatasıyla radyatörün içinde yağ dolaşmaya başladı ve bu şekilde 5.000 km kullandım. Banamısın demedi. Ve daha birçok kullanım hatasına rağmen insanoğlunun vahsiligine dayanabildi. Ve sattıgımdada tas gibiydi. Duygusal bi bağ olustu aramızda :) hala ara ara bakıyorum resimlerine.
  • Yol tutuşu ve gucden bahsetmiyorum bile