Audi 80 Yorumları

Audi 80 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Audi 80 Yorumları

Bu sayfa Audi 80 yorum, Audi 80 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Audi 80 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Audi 80 kullanan var mı? Dizel audi alınır mı? Audi 80 tavsiye eder misiniz? Audi 80 şikayetlerini ve Audi 80 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • 78-86 arası üretilen son versyon yani yumurta kasa 80 Audiler sağlamlığıyla ünlüdür. Benzinli dışında, turbosuz ve turbolu dizel versyonları vardır. Turbosuzlara traktöre koyabileceğiniz her yakıtı hatta 10 numara yağı bile koyabilirsiniz. Aracın tasarımı o kadar modern ki günüzümde bile bakımlıl 80'ler gayet güzel gözükmektedir.
  Audi 80 kullanıcı yorumları resim
  Aracın sürüşü güven verir. Yol tutuşu çok iyidir. Ama en büyük sorunu belki de dizelin yüksek gürültüsüdür... A4'ün atasıdır.
  tarihinde yorumladı.
 • 11 yıl kullandım. Bi 11 yıl daha binerdim. 2.0 benzin otomatik 92 model arabam. Beni 11 yılda bir kere yolda bırakmadı. Öyleki aracın yağ soğutucu parçası olduğunu 2011 yılında bakım sırasında öğrendim. 19 yasında ilk defa değişti o parca. Hortumları buz tutmusken kilometrelerce yol gittim. Bakım yaparken usta hatasıyla radyatörün içinde yağ dolaşmaya başladı ve bu şekilde 5.000 km kullandım. Banamısın demedi. Ve daha birçok kullanım hatasına rağmen insanoğlunun vahsiligine dayanabildi. Ve sattıgımdada tas gibiydi. Duygusal bi bağ olustu aramızda :) hala ara ara bakıyorum resimlerine.
  tarihinde yorumladı.
 • Yol tutuşu ve gucden bahsetmiyorum bile
  tarihinde yorumladı.